سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

انتصاب دبیر جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتصاب دبیر جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها

معاون امور استان های صدا و سیما دبیر جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها را منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها؛ طی حکمی از سوی دکتر علی دارابی معاون امور استان ها محمدباقر اعلمی بعنوان دبیر جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های رسانه ملی منصوب شد.
در این حکم آمده است: جناب آقای محمدباقر اعلمی جشنواره تولیدات مراکز استان ها از جمله بزرگترین رخدادهای فرهنگی، هنری، رسانه ای کشور محسوب می شود که فرصت مغتنمی است تا ظرفیت ها، توانمندی ها و تلاش هنرمندان، برنامه سازان، تهیه کنندگان و همه عوامل تولید در معرض نمایش همگان و با ارزیابی هیات منتخب و داوران، آثار فاخر و برجسته مورد تشویق و قدردانی قرار گیرد.
از این رو نظر به تعهد، سوابق ارزنده و تجارت طولانی و مفیدی که در معاونت امور استان ها و برگزاری جشنواره دارید شما را به موجب این حکم به سمت «دبیر نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها» منصوب می نمایم.
در ادامه حکم آمده است: از شما می خواهم با تشکیل دبیرخانه ای فعال و کارآمد، تشکیل کارگروه های تخصصی، تهیه پیوست رسانه ای و نظام اطلاع رسانی جشنواره، تدوین و ارائه برنامه افتتاحیه و اختتامیه جشنواره، هماهنگی و اجرای مراسم در استان میزبان، پی گیری به موقع و مستمر کار هیات داوران، شرکت فعال در شورای عالی سیاست گذاری جشنواره و اجرای مصوبات، جشنواره نوزدهم را به ترازی از اجرا ارتقاء دهید که برای سالیان آینده الگو و شاخص باشد.
محمدباقر اعلمی دانش آموخته رشته ارتباطات در مقطع کارشناسی ارشد است. وی فعالیت های رسانه ای را از سال 1380 در رسانه ملی آغاز کرده و از دوازدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صدا و سیما تا کنون مسئولیت اجرایی کمیسیون های مختلف و دبیری کمیته داوری را برعهده داشته است.
اعلمی مدیریت بانک اطلاعات و آرشیو مرکز سیمای استان ها، روابط عمومی معاونت آموزش و پژوهش و دانشگاه صدا و سیما و امور اجرایی و پیگیری های ویژه دوره های مختلف معاونت امور استان های رسانه ملی را در سوابق کاری خود به ثبت رسانده است.
دبیرستادخبری کنگره جهانی جریان های تکفیری و افراطی، دبیر اجرایی ششمین جشنواره بین المللی فیلم دانشجویی، مشاور رسانه ای هشتمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی، دبیرکمیته اطلاع رسانی نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی نرم افزارهای علوم اسلامی ،دبیر اجرایی همایش های سراسری مدیران کل مراکز استان ها، بخشی از فعالیت‌های دیگر اعلمی است.
وی تا کنون مقالات و پژوهش های مختلفی را در حوزه رسانه منتشر کرده است.
گفتنی است نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها سال جاری در استان خوزستان برگزار می‌شود.