جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

انتصاب در صدا و سیمای مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتصاب در صدا و سیمای مرکز زنجان

معارفه مدیران تامین و پخش صدا و حوزه مدیرکل وروابط عمومی مرکز زنجان

انتصاب در صدا و سیمای مرکز زنجان

مدیرکل صداوسیمای مرکززنجان در جلسه معارفه مدیران جدید این مرکز با تبریک ایام میلاد باسعادت حضرت بقیه اله الاعظم امام زمان (عج) وگرامیداشت یاد وخاطره امام راحل(ره) با اشاره به شرایط حاضر در رسانه ملی گفت: تصمیم در جهت چابک سازی رسانه ملی بمنظور تسریع در تصمیم گیری های بهنگام ودقیق ودوری از بروکراسی دست وپاگیر اداری ضروری بود که با تدابیر صورت گرفته در حال انجام می باشد تا با تغییر ساختار از یک سازمان ستادی به مجموعه ای عملیاتی تغییرشکل دهد که اين جهت گيري ثمرات ارزشمندي براي سازمان به همراه خواهد داشت .

آقای صفری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به عملکرد مطلوب حوزه صدا در سال های اخیر تصریح کرد و گفت: با وجود نیروهای فعال، مومن وتلاشگر این حوزه مسلما در آینده نزدیک شاهد ارتقاء بیش از پیش راديوي استاني خواهیم بود.

گفتنی است مدیرکل مرکز در احکام جداگانه ای آقایان حسن رضایی را به سمت مدیر تامین وپخش صدا و سیدرضا موسوی را به سمت سرپرست مدیريت حوزه مدیرکل وروابط عمومی مرکز منصوب نمود.

شایان ذکر است آقای رضایی  پیش ازاین مدیر روابط عمومی مرکز بوده ودر سابقه کاری خود مدیریت تأمين و پخش سیما و باشگاه خبرنگاران جوان مرکز را نیز دارد.همچنین آقای موسوی نیز مسول دفتر مدیرکل مرکز بوده است.