سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

انتصاب در صدا و سیمای مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتصاب در صدا و سیمای مرکز گلستان

انتصاب در صدا و سیمای مرکز گلستان

انتصاب در صدا و سیمای مرکز گلستان

درجلسه شورای مدیران صدا و سیمای استان مراسم تودیع و معارفه سرپرستان مدیریت های ادارای، تامین و پخش، آرشیو، خدمات و پشتیبانی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، مدیر کل صدا و سیمای  مرکز در اين مراسم به جایگاه خطیر و حساس مسئولیت در نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: رفت و آمدهای مسئولیتی امری طبیعی در مدیریت به شمار می آید و مسئولیت بار سنگینی است که بر دوش مدیران گذاشته می شود و مسئولان نیز باید در دنیا و آخرت پاسخگو باشند.

عبدالحسینی با تاکید بر لزوم استفاده از فرصت هایی که در اختیار افراد قرار گرفته است منابع انسانی را سرمایه اساسی و جامع هر سازمان دانسته و عنوان کرد که بیشتر سرمایه سازمان صرف منابع انسانی می شود.

وی در پایان با اشاره به رسالت مهم رسانه ملی تصریح کرد: کار در سازمان کاری گروهی است و بدون داشتن همدلی و همکاری، رسانه به اهداف والای خود دست نخواهد یافت.

مدیرکل صدا وسیمای مرکز گلستان درحکمی محمدرضا باقریون را به عنوان سرپرست مدیریت اداری، رمضانعلی بلوکی را به عنوان سرپرست مدیریت آرشیو، قاسم طالع زاری را به عنوان سرپرست مدیریت تامین و پخش سیما و احمد امامی را به عنوان سرپرست مدیریت خدمات و پشتیبانی مرکز گلستان منصوب کرد.