حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷

انتصاب رئيس ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در رسانه ملي - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

انتصاب رئيس ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در رسانه ملي

انتصاب رئيس ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در رسانه ملي

 

رئيس رسانه ملي در حكمي دكتر علي دارابي را به عنوان رئيس ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در صدا و سيما منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها ، دكتر علي عسكري در اين حكم با تاكيد بر پيشرفت هاي ايران اسلامي در طول چهل سال كه از پيروزي انقلاب اسلامي مي گذرد، اين ستاد را ملزم به بازخواني اين موفقيت ها و تبيين دستاورد هاي انقلاب اسلامي براي آحاد جامعه به ويژه نسل جوان كرده است.

متن حكم رئيس سازمان به اين شرح است:

جناب آقاي  دكتر  علي دارابي

 نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالي، به موجب اين حكم به عنوان «رئيس ستاد نكوداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در رسانه ملي» منصوب مي‌شويد.

از آنجا كه انقلاب شكوهمند اسلامي ايران در طليعه پنجمين دهه حيات طيبه خود، نمايشگاه بزرگي از عزت و عظمت ملت انقلابي و بصير اين سرزمين در عرصه‌‌هاي مقاومت، پيروزي، سازندگي، پيشرفت و بالندگي پيش چشم جهانيان گشوده و الگوي بي‌نظيري از مردم سالاري ديني را به منصه ظهور رسانده است، بزرگداشت چهلمين سالگرد اين فتح مُبَشِر، فرصت مغتنمي فراهم آورده تا ضمن بازخواني مسير طي شده در پرتو آرمان‌ها و انديشه‌هاي حضرت امام خميني‌(ره) و مديريت داهيانه مقام معظم رهبري(مدظله العالي) اهداف، ريشه‌ها و دستاوردهاي ارزشمند انقلاب براي آحاد جامعه به ويژه نسل جوان تبيين و تشريح شود.

لذا انتظار دارد ضمن برنامه‌ريزي هوشمندانه براي تحقق مطلوب اين هدف،در اجراي موارد ذيل اهتمام جدي نماييد:

- بهره‌گيري از ظرفيت حوزه‌هاي برنامه‌ساز در توليد و پخش آثار فاخر فرهنگي و اجتماعي و محتواي رسانه‌اي بصيرت‌افزا و جريان‌‌ساز با رويكرد ترويج هنر متعهد و انقلابي؛

- ايجاد فضاي پرتحرك و با نشاط رسانه‌اي در تعامل با نهادهاي فعال برون‌سازماني و استفاده از توان مجموعه بسيج هنرمندان، نخبگان و اساتيد؛

- جلب مشاركت پرشور آحاد جامعه به ويژه جوانان عزيز در برگزاري باشكوه جشن‌هاي پيروزي انقلاب اسلامي در سراسر كشور؛

از خداوند متعال موفقيت شما در پيشبرد اهداف و آرمان‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و تحقق منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) را مسئلت دارم.