جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

انتصاب مدیرکل امور مجلس صدا و سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتصاب مدیرکل امور مجلس صدا و سیما

انتصاب مدیرکل امور مجلس صدا و سیما

انتصاب مدیرکل امور مجلس صدا و سیما

معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی در حکمی حسن گروسی را به سمت «مدیرکل امور مجلس» منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در حکم گروسی تاکید کرده با توجه به تجمیع فعالیت های پارلمانی در این معاونت، حداکثر همکاری با کلیه معاونت ها و ادارات کل مستقل سازمان به عمل آمده و با دریافت نظرات کارشناسی آنان از تمامی ظرفیت های موجود برای ارتقاء سطح تعاملات با مجلس بهره برداری شود.

پیگیری طرح ها و لوایح مربوط به رسانه ملی در کمیسیون های تخصصی و استفاده از اختیارات قانونی مجلس برای ارتقاء سطح تولیدات و رفع مشکلات به ویژه در حوزه های فنی و سیگنال رسانی از دیگر محورهای مهمی است که معاون امور مجلس و استان های صدا و سیما به عنوان اولویت فعالیت های اداره کل امور مجلس تعیین کرده است.

موسوی مقدم در این حکم از زحمات شایسته حجت الاسلام و المسلمین میرتاج الدینی در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر کرده است.

بنابراین گزارش، گروسی فارغ التحصیل رشته حقوق و دانش آموخته رشته های مدیریت رسانه  و حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد است.

وی پیش از این مدیر شبکه قرآن و معارف سیما و دبیر شورای معارف صدا و سیما بوده است و مدیرکل امور فرهنگی ، مدیرکلی امور مجلس رسانه ملی و مشاور رسانه ای دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی از دیگر سوابق مدیریتی وی به شمار می رود.