جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

انتصاب مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز ایلام - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتصاب مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز ایلام

انتصاب مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز ایلام

 

رئیس سازمان صدا و سیما به پیشنهاد معاون اموراستان‌ها در حکمی محمد بازوند را به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز ایلام منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، امروز یکشنبه 16 دی، در مراسمی‌ با حضور دکتر علی دارابی معاون امور استان‌های صداوسیما محمد بازوند به‌عنوان مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام منصوب شد.
دکتر دارابی در این مراسم با تشکر از تلاش‌های صورت گرفته در صداوسیمای مرکز ایلام از همدلی و همراهی سلیمانی دشتکی استاندار ایلام قدردانی کرد.
وی در ادامه با اشاره به موفقیت‌های صداوسیمای مرکز ایلام در سال‌های اخیر ابراز امیدواری کرد این موفقیت‌ها تداوم داشته باشد.
معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما همچنین از ظرفیت‌های استان ایلام در بخش‌های نفت و گاز سخن گفت و حضور زوار اربعین حسینی در استان ایلام به عنوان دروازه عتبات عالیات را نشان اعتماد مردم به استان ایلام و ایجاد زیر ساخت ها در این استان عنوان کرد.
سلیمانی دشتکی استاندار ایلام هم با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در صداوسیمای مرکز ایلام به بیان ظرفیت‌های استان در حوزه‌های مختلف پرداخت و گفت: صدا‌وسیمای مرکز ایلام توانسته با انعکاس تلاش‌های مسئولان و حضور در ستاد اقتصاد مقاومتی فرصت خوبی را برای بیان ظرفیت‌های استان فراهم کند.
استاندار ایلام همچنین با اشاره به اهمیت همدلی و هم افزایی در جامعه به اطلاع‌رسانی خوب صداوسیما در همایش بزرگ اربعین اشاره کرد و گفت: اطلاع رسانی مناسب صداوسیما در حادثه طوفان اربعین باعث شد تا این حادثه به‌خوبی مدیریت شود و مشکلی برای زوار رخ ندهد.
بازوند مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام هم با اشاره به نقش رسانه ملی در فرهنگ‌سازی و اجتماع‌پذیری و اطلاع‌رسانی تاکید کرد: حفظ آداب و رسوم  و سنت‌ها و زدودن فرهنگ‌های غلط در جامعه می‌تواند نقش مهمی در توسعه و پیشرفت استان ایفا کند.
وی افزود: رسانه  قابلیت بالایی برای اثرگذاری بر جامعه دارد و  همچنین اقدامات خوبی در زمینه برنامه‌سازی در مرکز ایلام صورت گرفته است که اینجانب نیز، در تداوم این حرکت تلاش خواهم کرد.

محمد بازوند تصریح کرد: با توجه به اینکه نیروهای کاردان و شایسته‌ای در مرکز ایلام حضور دارند می‌توان در آینده برنامه‌هایی با سطح کیفی فراملی و با هدف معرفی ظرفیت‌های استان ایلام تهیه کرد.
شیروی مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز ایلام هم با ارائه گزارشی از عملکرد 40 ماهه خود در مرکز ایلام از همراهی و همکاری مسئولان اجرایی استان به ویژه استاندار ایلام تشکر کرد و گفت: میزان پوشش دیجیتال در استان ایلام به حدود 97 درصد رسیده و در حال حاضر دور افتاده‌ترین روستاهای استان نیز از پوشش دیجیتال بهره‌مند هستند.