جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

انتصاب مدیر امور مالی صدا و سیمای مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتصاب مدیر امور مالی صدا و سیمای مرکز گلستان

انتصاب مدیر امور مالی صدا و سیمای مرکز گلستان

انتصاب مدیر امور مالی صدا و سیمای مرکز گلستان

در جلسه اداری کارکنان مالی مرکز با حضور معاون ذیحساب و مدیر کل امور مالی سازمان، مدیر کل و قائم مقام و معاون مالی مرکز مراسم تودیع و معارفه مدیر امور مالی صداوسیمای استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، مدیر کل صدا و سیمای  مرکز در اين مراسم به جایگاه خطیر و حساس مسئولیت در نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: رفت و آمدهای مسئولیتی امری طبیعی در مدیریت به شمار می آید و مسئولیت بار سنگینی است که بر دوش مدیران گذاشته می شود و مسئولان نیز باید در دنیا و آخرت پاسخگو باشند.

عبدالحسینی در پایان با اشاره به رسالت مهم رسانه ملی تصریح کرد: کار در سازمان کاری گروهی است و بدون داشتن همدلی و همکاری، رسانه به اهداف والای خود دست نخواهد یافت.

در ادامه این جلسه عبدالحسینی معاون ذیحساب و مدیر کل امور مالی سازمان صدا و سیمای جهوری اسلامی ایران با تاکید بر لزوم استفاده از فرصت هایی که در اختیار افراد قرار گرفته است منابع انسانی را سرمایه اساسی و جامع هر سازمان دانسته و عنوان کرد که بیشتر سرمایه سازمان صرف منابع انسانی می شود.

در پایان مراسم از خدمات چندین ساله مهر انگیز یحیی بنیاد مدیر امور مالی مرکز قدردانی و علی زارع به سمت مدیر امور مالی اداره کل صدا و سیمای گلستان منصوب شد.