سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۴۰۰

انتصاب مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز اصفهان - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتصاب مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز اصفهان

انتصاب مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز اصفهان

انتصاب مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز اصفهان

رییس سازمان صدا و سیما به پیشنهاد معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی "مسعود احمدی افزادی" را برای مدت سه سال به سمت مدیرکل صدا و سیمای مرکزاصفهان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها، مدیر کل جدید مرکز اصفهان  از نوادگان مرحوم آیت الله میرجهانی طباطبایی(ره) از علمای به نام و معاصر اصفهان و دانش آموخته دوره دکتری در رشته ادیان و عرفان تطبیقی است وی بخشی از پژوهش های تخصصی خود را در دانشگاه هایدبرگ آلمان گذرانده است.

دکتر احمدی افزادی در کنار 16 سال تدریس در گروه تخصصی ادیان و عرفان دانشگاه های مختلف، مقالات و تالیفاتی همچون شرح نی نامه مثنوی مولانا، اسلام و چالش مسلمانان در غرب، ادبیات یکسان در مثنوی و دیوان شمس، حکومت انبیا از نگاه امام خمینی، تورات و انجیل، مقایسه سیره پیامبران در اسلام و عهد عتیق و .... را به رشته تحریر درآورده است.

وی همزمان با فعالیت های علمی و تحقیقاتی، عضویت در بنیاد حکمت اسلامی صدرا و انجمن محققان آلمان را در کارنامه علمی خود دارد.

دکتر احمدی افزادی پیش از این مدیریت شبکه تلویزیونی "شما" را برعهده داشت و مدیریت شبکه تلویزیونی پنج تهران، مدیریت شبکه جوان، مدیرکلی صدا و سیمای مرکز گلستان و مدیرکلی رادیو البرز از مهمترین سوابق مدیریتی وی در سازمان صدا و سیما به شمار می آید.

بنابر این گزارش ، مراسم معارفه مسعود احمدی افزادی و تودیع علی کلباسی  که به افتخار بازنشستگی نائل آمده است ،امروزسه شنبه هفتم بهمن در مرکز اصفهان برگزار می شود.