سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

انتصاب های جدید در صدا و سیمای مرکز فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتصاب های جدید در صدا و سیمای مرکز فارس

انتصاب های جدید در صدا و سیمای مرکز فارس

انتصاب های جدید در صدا و سیمای مرکز فارس

در جلسه شورای مدیران صدا و سیمای مرکز فارس مدیران جدید این مرکز معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس در جلسه شورای مدیران این مرکز که با حضور مدیر کل مرکز فارس، حجت الاسلام و المسلمین زمانی قائم مقام حراست مرکزی سازمان ، اسکندری مدیرکل حراست استان های صدا و سیما ، رضوی مدیرکل حراست استان فارس و برخی مسئولان امنیتی استان برگزار گردید شهسوار پیری بعنوان مدیر حراست مرکز فارس معرفی و از خدمات حسین آزادی مدیر سابق حراست مرکز قدردانی شد.

سیدتقی سهرابی در این جلسه ضمن تسلیت ایام محرم به نقش و جایگاه حضرت زینب در حراست و پاسداری از ارزش های دینی اشاره کرد و گفت : امروز صدا و تصویر انقلاب در جهان دیده و شنیده می شود بنابراین حراست از این جایگاه لازم است.

وی افزود : دشمن همیشه در کمین و ما بعنوان پیشتازان و سربازان جنگ نرم باید در آمادگی کافی بسر ببریم.

حجت السلام و المسلمین زمانی قائم مقام حراست مرکزی سازمان هم در جلسه تکریم و معارفه برخی مدیران صدا و سیمای مرکز فارس با بیان رسالت صدا و سیما کارکنان صدا و سیما را افسران رسانه ای کشور خطاب کرده و رسالت آنها را در دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب مهم و با اهمیت دانست.

همچنین در این جلسه براساس احکامی که سوی مدیرکل مرکز فارس صادر شده بود ابوالحسن کرمی ، عزیز پورعوض ، حسین محمدی و حسین ازادی به ترتیب به سمت معاون خبر ، مدیر اتاق خبر ، مدیر پژوهش و سرپرست مدیریت اداری مرکز فارس منصوب شدند .