سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

انجام مانور مقابله با بحران در مرکز گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

انجام مانور مقابله با بحران در مرکز گیلان


مانور مقابله با بحران در صداو سیمای مرکز گیلان با حضور استاندار انجام شد .

مدیرکل، معاونان، مدیران و کارکنان بخش هاي مختلف صدا،سيما و خبر که به نوعي در پخش برنامه ها از آنتن رسانه ملي مشارکت دارند در کمتر از نيم ساعت خودشان را در ساعت غیر اداری به ساختمان خيابان رسالت رشت رساندند.

مانور مقابله با بحران که اين روزها در کشور جدي گرفته شده صدا و سيمايي ها رو هم مجبور کرد تا به تمرین آخرين آموخته های خود در مواقع بحران بپردازند .

کيهان هاشم نيا استاندار گیلان که در اين مانور حضور داشت در جمع کارکنان صدا و سيماي مرکز گيلان با اشاره به نقش مهم آمادگي ذهني مردم و مسئولان در زمان وقوع بحران ها گفت: رسانه ها در مديريت بحران ها به ويژه ساعات اوليه ي بروز آن بسيار موثرند. وي با اشاره به سه سطح عمل، عامليت و آمادگي در مقابله با بحران گفت: در زمان بروز بحران و کنترل آن بايد در انجام کارها سرعت، دقت و صحت لازم را داشته باشيم .

محسن نصرپور مديرکل صدا و سيماي مرکز گيلان در جمع کارکنان این مرکز گفت: صدا و سیمای مرکز گیلان در 3 بخش فني، پدافند غيرعامل و کمک به ستاد مديريت بحران در مواقع حساس آمادگي لازم را دارد .

مدیرکل صدا و سیمای گیلان افزود: آموزش و مديريت افکار عمومي، ارتقاء آستانه تحمل مردم، حفظ اتحاد و مصون سازي در برابر جنگ نرم از وظايف اصلي رسانه ملي در زمان بروز بحران است .

alt

alt