جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه صدا و سیما ،سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه صدا و سیما ،سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری فارس

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه صدا و سیما ،سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری فارس

 

با حضور دکتر علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه تفاهم نامه سه جانبه صدا و سیما، سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری فارس منعقد و مبادله شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، توسعه و بروز رسانی زیرساخت های فنی و تکمیل پوشش  تلویزیونی و رادیویی اف ام و موج متوسط در سطح استان از مهمترین مفاد این تفاهم نامه ۸۸۵ میلیارد ریالی است که عصر روز پنجشنبه نهم مرداد 1399 در استانداری فارس با حضور مدیران دستگاههای اجرایی استان توسط دکتررضا علیدادی،دکتر محمدباقرنوبخت و دکتر عنایت الله رحیمی امضاء شد.
دکتر رضا علیدادی در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه با اشاره به وضعیت مطلوب زیر ساخت‌ و پتانسیل های موجود در استان فارس، گفت: در راستای توسعه خدمت رسانی به تمامی آحاد جامعه لازم است کیفیت خدمات ارائه شده در رسانه ملی به سمت ایده آل ارتقا یابد.
معاونت توسعه و فناوری رسانه سازمان صدا و سیما با اشاره به اینکه فارس در بستر ارائه خدمات دیجیتال جز استان‌های پیشرو است، افزود: با توجه به سطح بالای فرهنگ مردم این استان، پوشش حداکثری رسانه‌ای یک الزام  در راستای ارئه خدمات بهتر به مردم شریف فارس است.
وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا  با حمایتهایی که درحوزه زیرساخت از این مرکز صورت می گیرد زمینه لازم برای رشد و شکوفایی هرچه بهتر صدا و سیمای مرکز فارس در عرصه های ملی فراهم گردد.
علیدادی با اشاره به مفاد تفاهم نامه منعقد شده بین سه دستگاه تصریح کرد: برنامه هایی که در این تفاهم نامه بر لزوم اجرایی شدن آن تاکید شده است از جمله پوشش تلویزیونی و رادیویی اف ام و موج متوسط، بروز رسانی زیرساخت های فنی مرکز تولید و پخش مرکز فارس، پوشش آزاد راه شیراز – اصفهان و سیگنال رسانی امن در حوزه پدافند غیر عامل می باشد از این رو این تفاهم نامه در تلاش است تا از طریق مجموع اقداماتی که طی سه سال صورت می پذیرد نسبت به ارائه خدمات مطلوب تر به مخاطبان اقدام گردد.
دکتر علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه ی ملی به همراه هیئتی در سفر یک روزه ی خود به شیراز از ایستگاه پر قدرت رادیویی شیراز نیز بازدید کردند.