جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

انعکاس باشکوه اربعینیان سومین حرم از صدا وسیمای فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

انعکاس باشکوه اربعینیان سومین حرم از صدا وسیمای فارس

انعکاس باشکوه اربعینیان سومین حرم از صدا وسیمای فارس

 

صدا و سیمای فارس با برنامه ریزی گسترده حضور با شکوه مردم متدین استان فارس در راهپیمایی اربعینیان سومین حرم وهمچنین پیاده روی جهانی اربعین را به نمایش گذاشت.

صدا و سیمای فارس در روز اربعین حسینی حضور گسترده و باشکوه مردم شیراز و فارس در عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام را با استقرار شش گروه تهیه،  چهارده دوربین، 2 واحد سیار وSNG  در مسیر راهپیمایی و حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه السلام بطور مستقیم از شبکه فارس و شبکه های سراسری( شبکه های یک، دو، سه، چهار، پنج، خبر، شما، آموزش،افق،قرآن و پرس تی وی) با 48 ارتباط و 171 دقیقه انعکاس داد.

مرکز فارس با  برنامه ریزی های خاص، با افزایش گروههای اعزامی خود به عتبات عالیات توانست جلوه هایی از شور و شعور و دلدادگی مردم بصیر استان فارس را در قاب تلویزیون و پژواک رادیو و فضای مجازی منتشر کند.

چهار حوزه پیام خبر، رادیو، سیما و فضای مجازی همچنین واحد های پشتیبانی کننده از جمله فنی به منظور انعکاس تجمع عظیم مردم جهان در اربعین حسینی و برپایی موکب احمدبن موسی علیه السلام در کربلای معلی و انعکاس عشق و دلدادگی و ارادت عاشقان سیدالشهدا به ساحت مقدس حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، از بامداد روز اربعین با استقرار نیروهای خود از جمله برنامه سازان، کارگردانان، گزارشگران، تصویربرداران، خبرنگاران درشیراز و سراسر استان این عظمت و شکوه بزرگ حضور مردم شیراز و فارس را به دنیا مخابره کردند.

همچنین مراسم نماز جماعت ظهر اربعین به امامت حضرت آیت الله دستغیب در حرم مطهر احمد بن موسی علیه السلام برگزار شد و از شبکه فارس، شبکه دو، چهار و خبر پخش شد.