سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

انعکاس حماسه حضورمردم انقلابی استان زنجان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن - صفحه محتوایی خبر

 

 

انعکاس حماسه حضورمردم انقلابی استان زنجان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن

انعکاس حماسه حضورمردم انقلابی استان زنجان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن

 

حماسه حضور مردم قهرمان و قدرشناس استان زنجان با تمهیدات صورت گرفته در صداوسیمای مرکز زنجان  از ساعات اولیه صبح بیست و دوم بهمن ماه از طریق شبکه های استانی سیما و صدا در قالب ویژه های برنامه های «فجر حماسه سی» و «یازگلدی» به مدت 600 دقیقه به روی آنتن رفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، برنامه های شبکه اشراق که از ساعت 8 صبح آغاز و با پوشش زنده راهپیمایی تا ساعت13 ادامه داشت از شبکه های2 ، 3 ، 4 ، خبر، شما، افق، الکوثر، پرس تی وی، قرآن و هیسپان تی وی بمدت بیش از90 دقیقه بصورت زنده پخش شد.

همچنین شبکه استانی صدا نیز همزمان از ساعت 8 صبح اقدام به پوشش زنده حماسه حضور مردم در راهپیمایی نموده و با برقراری ارتباط زنده با شبکه های سراسرس پیام، گفتگو، اقتصاد، ایران، انقلاب، ورزش، معارف؛ جوان و فرهنگ بمدت74دقیقه همراه شنوندگان در سراسر میهن اسلامی بود.

رادیو نما نیز با پخش303 تصویر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی که از طرف مخاطبان در سراسر استان و حتی استان های دیگر ارسال شده بود حال و هوای 22 بهمن را از قاب دوربین های شهروندان منعکس کرد.

همچنین شبکه های استانی سیما و صدای زنجان با  برقراری 103 ارتباط با شهرستان ها، شهرها  و روستاهای استان ، مجموعا بمدت 195 دقیقه حال و هوای مناطق مختلف استان در حماسه 22 بهمن را به سمع و نظر مخاطبان خود رساندند .