سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

انعکاس شهادت سردار دل ها در قاب شبکه آفتاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

انعکاس شهادت سردار دل ها در قاب شبکه آفتاب

انعکاس شهادت سردار دل ها در قاب شبکه آفتاب


شبکه آفتاب، در بخش های مختلف صدا، سیما، خبر و فضای مجازی، شهادت سردار دل ها سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به قاب تصویر کشید.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، سیمای شبکه آفتاب با تهیه و پخش ویژه برنامه های: «سردار آسمانی»، «مراسم گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در مصلی بیت المقدس شهر اراک»،«اجتماع بزرگ روحانیون»،«سخنرانی و همایش»، «انتقام سخت»، «تشییع شهید جانباز پرافتخار استان مرکزی شهید داود آبادی»،«مراسم بزرگداشت سردار قاسم سلیمانی»،«دعای ندبه»،«دهه پنجم»،«رصد»، «روایت کنگره»،«کوثر هدایت»،«به رهبری امام»،«به سوی آبادی»،«ویژه برنامه عزاداری شهرستان محلات»،«ارتباط با مراسم استقبال از شهید سردار سلیمانی در اهواز»،«ارتباط با مراسم استقبال از شهید سلیمانی در مشهد»، «ارتباط با مراسم استقبال از شهید سلیمانی در تهران»، «ارتباط با مراسم استقبال از شهید سلیمانی در قم»،«ارتباط با مراسم استقبال از شهید سلیمانی در کرمان» ، «ارتباط با مراسم استقبال از شهید سلیمانی درکربلا» ، «ارتباط با حرم امامزادگان عبدالله و آمنه خاتون شهر اراک»،«کلیپ سردار قاسم سلیمانی»،«کلام رهبری»،« دیدار های رهبرمعظم انقلاب با خانواده های شهیدان مدافع حرم»،«کلیپ های حماسی»،«مستند در خصوص شهادت سردار»،«سخنرانی های سردار سلیمانی»،«راهپیمایی باشکوه مردم ایران»،«گزارش های مردمی»،«عزاداری»،«فیلم سینمایی»،«زیرنویس های مناسبتی ویژه شهادت سردار»،«تیزر مراسم سردار در مصلی بزرگ شهر اراک» و... جمعاً به مدت 5970 دقیقه، با مخاطبین خود همراه و این رویداد حماسی را به تصویر کشاند.
صدای شبکه آفتاب نیز با تهیه وپخش ویژه برنامه «سردار دلها» به تهیه کنندگی آقایان جواد نیکدل و حمیدرضا یعقوبی با موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و با هدف انعکاس حضور با شور و شعور مردم استان مرکزی در مراسم گرامیداشت شهادت سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با آیتم هایی از جمله: گفتار، موسیقی، کلام رهبری، ارتباط با همرزمان شهید، گزارش های مردمی، تلفن و پیامک و... به صورت زنده جمعاً به مدت 1800 دقیقه همراه با مخاطبان رادیو استانی آفتاب بود .
خبر شبکه آفتاب نیز با تولید و پخش خبر مکتوب (25 مورد) به مدت 35 دقیقه، گزارش خبری (16 مورد) به مدت 48 دقیقه، ارتباط زنده تلفنی (7  مورد) به مدت 20 دقیقه، گفتگوی ویژه خبری (1 مورد) به مدت 35 دقیقه، انتشار عکس، فیلم و خبر در کانال خبرگزاری مرکزی (85 مورد) به مدت 35 دقیقه و... با محوریت موضوعاتی همچون: انعکاس مراسم گرامیداشت شهید سردار سلیمانی در 12 شهرستان استان- انعکاس راهپیمایی باشکوه محکومیت ترور سردار سلیمانی در 12 شهرستان استان- تولید گزارش و مستند خبری درباره سردار سلیمانی- انعکاس زنده مراسم تشییع شهید سلیمانی در اهواز، مشهد، تهران، قم و کرمان و همچنین برقراری ارتباط زنده با خبرنگاران - گفتگوی ویژه خبری با حضور فرمانده سپاه روح الله استان و دیگر موضوعات دیگر، جمعاً به مدت 470 دقیقه ایّام گرامیداشت شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی را به قاب تصویر کشاند.
فضای مجازی شبکه آفتاب نیز با تأمین، تولید و نیز بارگذاری مطالب مختلف موضوعی در قالب های موشن گرافیک(8 اثر)، اینفوگرافی (67 اثر)، عکس نوشته(67 اثر)، پادکست(8 عنوان)، ویدئو(53 عنوان)، متن نوشته(76 عنوان)، پوستر(25 عنوان) و... در وب سایت و شبکه های اجتماعی شبکه آفتاب و همچنین پوشش مراسم تشییع سردار دلها - برگزاری پویش مردمی «عکس و فیلم » – پوشش اخبار مرتبط با مراسم  آن شهید والامقام اسلام در سطح سراسر استان، و انتشار مطالب متنوع دیگر در دنیای مجازی، با مخاطبان خود همراه بود.
واحد شعر و موسیقی شبکه آفتاب با تولید قطعه فاخر موسیقیایی و نماهنگ «انتقام سخت» با آهنگسازی و خوانندگی آقای امیر حسین سمیعی و شعری از میلاد عرفان پور و محمد مهدی سیار و تدوین آقای محسن زندی که در این ایام از شبکه های مختلف ملّی و استانی نیز پخش گردید، همراه با مخاطبان خود در سراسر کشور شد.