سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

انعکاس شور اربعین حسینی در شبکه آفتاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

انعکاس شور اربعین حسینی در شبکه آفتاب

انعکاس شور اربعین حسینی در شبکه آفتاب


شبکه آفتاب در اربعین حسینی، جلوه های عشق مردم ولایتمدار استان مرکزی به اهل بیت عصمت و طهارت و سیّد و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را به تصویر می کشاند.
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، سیمای شبکه آفتاب در ایّام اربعین حسینی 98، ویژه برنامه «با کاروان عشق» را به تهیه کنندگی آقای روح الله ذوالفقاری و اجرای آقای بهنام مشهدی با محوریت پوشش عزاداری های سراسر استان و با آیتم هایی از قبیل: آرم، مداحی، گزارش ضبطی، ارتباط زنده، معرفی کتاب، کارشناس مذهبی و... دوشنبه مورخ 7 آبان ماه از ساعت 21 لغایت 22 شب و صبح روز سه شنبه 8 آبان ماه، مصادف با اربعین حسینی از ساعت 10 الی 12 صبح و ساعت 21 الی22 شب، به صورت زنده و مستقیم تقدیم نگاه گرم بینندگان ارجمند شبکه استانی خواهد نمود.
صدای شبکه آفتاب نیز با تهیه وپخش ویژه برنامه «موکب رادیو آفتاب» به تهیه کنندگی آقایان جواد نیکدل و حمیدرضا یعقوبی با موضوع اطلاع رسانی راهپیمایی عظیم اربعین و با هدف انعکاس حضور عاشقانه عزاداران حسینی در راهپیمایی بزرگ اربعین و انعکاس خدمات موکب های مختلف استان در این راهپیمایی، با آیتم هایی از جمله: ارتباط با دستگاه های خدمات رسان، ارتباط با موکب های فعال استان، معرفی پیرغلامان و موکب داران برگزیده استان، پیام های ضروری و...  از روز شنبه مورخ 20 مهر لغایت روز یکشنبه مورخ 28 مهرماه 98 هر روز ساعت 08:30 صبح به صورت مستقیم همراه شنوندگان صدای شبکه آفتاب خواهد بود.
خبر شبکه آفتاب نیز اربعین حسینی امسال را با تولید و پخش بیش از 10 گزارش موضوعی و مستند خبری- 80 مورد مصاحبه، خبر مکتوب و برقراری ارتباط های زنده – 3 برنامه گفتگوی ویژه خبری -  برقراری ارتباط زنده تلفنی و تصویری از مرز مهران، پوشش مراسم عزاداری اربعین در مناطق مختلف استان، تولید و انتشار بیش از 200 مورد عکس، اخبار و فیلم با موضوع اربعین در سایت و کانال خبرگزاری و نیز اعزام دو گروه خبری به شهرهای نجف و کربلای معلی برای تهیه گزارش و مستندهای خبری، جمعاً به مدت 300 دقیقه پوشش خبری خواهد داد.
فضای مجازی شبکه آفتاب هم در این ایّام معنوی مذهبی، با انتشار بیش از 410 عنوان محتوا در قالب های مختلف از جمله: فیلم، موسیقی، خبر، عکس، ویدئو، اینفوگرافی، عکس نوشته، صوت، پادکست و... با اقداماتی از قبیل: معرفی برنامه های سیما- - انتشار موسیقی با موضوع اربعین - انتشار کلیپ و نماهنگ- باکس روز شمار اربعین - خبر- اطلاعیه – پخش گزارش های همکاران مرکز از طول مسیر پیاده روی و شهرهای کربلا و نجف – پویش مردمی روایتگری اربعین با عنوان مسیر عاشقی و... از طریق سایت اختصاصی صداوسیمای استان مرکزی و نیز صفحات شبکه آفتاب در شبکه های اجتماعی، همراه لحظه های مخاطبان همیشگی خود در شبکه های مجازی و اجتماعی در سراسر کشور خواهد بود.