سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

انعکاس نوا و نمای خراسان شمالی از شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

انعکاس نوا و نمای خراسان شمالی از شبکه شما

برنامه تلویزیونی "نوا و نما " شنبه و یکشنبه پانزدهم و شانزدهم شهریور ماه به صورت زنده از شبکه شما به روی آنتن می رود .

به گزارش روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی این مرکز در این باره گفت: این برنامه به تهیه کنندگی محسن سرداریان به مدت 60 دقیقه و از ساعت 21 تا 22 از شبکه استانی خراسان شمالی تولید و از شبکه سراسری " شما " پخش می شود .

وی افزود: آیتم های این برنامه شامل کلام مجریان، نماهنگ های مرتبط، موسیقی زنده کرمانجی – ترکی –  ترکمنی و موسیقی پاپ، معرفی شهرها و روستاها و امکان مختلف دیدنی استان خراسان شمالی و شناساندن صنایع دستی و سوغات مناطق مختلف استان می باشد .

مدیر روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی گفت: برنامه تلویزیونی "نوا و نما" در دو برنامه روزهای شنبه و یک شنبه پانزدهم و شانزدهم شهریور ماه تاکید و محوریت برنامه بر معرفی فرهنگ خراسان شمالی است.

وی افزود: این برنامه با هدف معرفی فرهنگ، زبان، هنر و جذابیت های گردشگری و تفریحی خطه خراسان شمالی به روی آنتن می رود .

alt

زاهد احمدی با اعلام اینکه هنرمندان حاضر در این ویژه برنامه، عیسی قلی پور، رستگاری، محسن میرزازاده، فرهاد باغچقی و حمید علی نیا هستند افزود: اجرای این برنامه زنده بر عهده آرش ضرغامی و خانم آهی است و کارگردانی تلویزیونی آن را مسعود انفرادی انجام می دهد .
دیگر عوامل این برنامه تلویزیونی عبارتند از: صدا برداران ؛ احسان حسن پور و احسان صابریان – تصویربرداران: حسن نیا ، عباس کیانپور و تدوین گران این برنامه نیز رسول فرحبخش و حسن بهادری هستند .