جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

انعکاس همه جانبه کشتی با چوخه در شبکه های سراسری - صفحه محتوایی خبر

 

 

انعکاس همه جانبه کشتی با چوخه در شبکه های سراسری

صدا و سیمای خراسان شمالی رقابت های کشتی با چوخه قهرمانی کشور را در 4 شبکه سراسری به صورت زنده و مستقیم انعکاس داد.

به گزارش روابط  عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با برنامه ریزی و پیگیری های انجام شده مهمترین رویداد ورزشی خراسان شمالی در 4 شبکه رادیویی و تلویزیونی سراسری به صورت زنده انعکاس یافت.

 علاوه بر برنامه ورزشی گود ورزش شبکه اترک که به صورت زنده این مسابقه ورزشی را از گود کشتی با چوخه زینل خوان اسفراین از ساعت 9 صبح تا 19 پخش کرد، شبکه های 3، ورزش و شما با پخش مستقیم این رویداد مهم ورزشی که پر تماشاگر ترین رویداد غیر فوتبالی کشور است پرداختند .

شبکه ورزش با پخش ویژه برنامه دیدار به مدت 240 دقیقه این رویداد ورزشی را به صورت مستقیم پخش کرد و شبکه 3 با پخش 180 دقیقه و شبکه شما با پخش 180 دقیقه این مسابقه ورزشی را به روی آنتن بردند .

شبکه استانی صدای مرکز خراسان شمالی نیز با انعکاس این رویداد در برنامه های نسیم نورزوی و قاصد بهار و همچنین برقراری 15 ارتباط رادیویی با شبکه ردایویی ورزش به مدت 150 دقیقه این رویداد ورزشی را انعکاس داد.

alt

 معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی نیز با تولید گزارش های خبری این رویداد مهم ورزشی استان را در شبکه های 1،3 ،2،خبر، جام جم های 1،2و3 ، تهران در بخش های مختلف خبری در قالب گزارش هایی از آغاز مسابقات و اعلام نتایج  به روی آنتن برد.