جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

انعکاس چشم اندازهای خراسان شمالی از شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

انعکاس چشم اندازهای خراسان شمالی از شبکه شما

مستند تلویزیونی «چشم اندازهای خراسان شمالی» پنج شنبه دوم آبان ماه از ساعت 14:45 به مدت 25 دقیقه از شبکه شما به روی آنتن می رود .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ استان خراسان شمالی با وجود دشت ها، مراتع، کوهستان های فراوان، چشمه های جوشان و دره های سرسبز منظره ها و چشم اندازهای زیبائی دارد که دستمایه مناسبی جهت ساخت مجموعه ای مستند شده است؛ این مستند با هدف های گوناگونی تهیه شده است که از جمله می توان به معرفی جاذبه های گردشگری استان اشاره نمود و یا به راهکارهای حفظ و تقویت این گونه منابع خدادادی پرداخت.

در این مستند 3 قسمتی که قسمت اول آن پنج شنبه از شبکه شما به روی آنتن می رود، 3 محور جغرافیایی در استان خراسان انتخاب و در هر کدام به یکی از محورها سفر شده است به طور مثال در محدوده ی شهرستان بجنورد چشم اندازهایی مثل دره گریوان، دره فیروزه، جنگل بیغو، دره پاقلعه، کوه سالوک و چشم اندازهای فراوان دیگری قابل ذکر هستند.

مستند تلویزیونی "چشم اندازهای خراسان شمالی" به تهیه کنندگی خانم صدیقه ظهور عطار و کارگردانی فرامرز رمضانی در سیمای شبکه اترک تهیه و تولید شده است.

alt

از دیگر عوامل تهیه و تولید این مستند تلویزیونی می توان به تدوین گر: مریم رمضانی، صدابردار: حسین علیزاده، تصویربردار، محمد امام وردی، نویسنده: پرویز روح بخش و مجری طرح صدیقه ظهور عطار اشاره کرد.