جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

انیمیشن «اعضای کوچک» در مراحل آخر تولید - صفحه محتوایی خبر

 

 

انیمیشن «اعضای کوچک» در مراحل آخر تولید

ابوالقاسم امان اللهی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در بازدید از این مجموعه طی سخنانی توانمندی و تعهد همکاران هنرمند و پرتلاش مرکز مهاباد را برای ساخت آثار فاخر و ماندگار، مطلوب بیان و تاکید کرد: در محتوای برنامه های تولیدی با توجه به مخاطب آنها ظریف و هنرمندانه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) پرداخته شود. 

مدیر کل مرکز در ادامه افزود: این مجموعه با توجه به پرداخت به فرهنگ بومی در آن منطقه دارای اهمیت خاصی است زیرا می تواند معرف و تقویت کننده فرهنگ غنی منطقه و ارزش های اسلامی ایرانی باشد.

مجموعه انیمیشن «اعضای کوچک» در 7 قسمت 7 دقیقه ای و با تکنیک سل دیجیتال در سیمای مرکز مهاباد تولید می شود که متحرک سازی، انیمه، رنگ آمیزی کارکترها، کامپوزیت، طراحی بک گراندها، چکینگ، افکت و موسیقی آن به پایان رسیده و در مرحله صدا گذاری و تدوین نهایی می باشد.  

در این مجموعه با شخصیت اصلی قصه که دختر بچه ای دبستانی است همراه می شویم و در هر قسمت با طرح قصه ای به کارکردهای معنوی و اخلاقی یکی از اعضای بدن شامل چشم، گوش، بینی ، زبان و مغز و دست و پا و .. می پردازد.

alt

عوامل: طرح اولیه: سارا خلیل زاده و پژمان علی پور / تهیه کننده، کارگردان، نویسنده، طراحی بک گراند و کامپوزیت ها: پژمان علی پور / انیماتور: ناصر قنبری - چکینگ و انتخاب رنگ کارکترها و اشیا: بهار قاضی / رنگ آمیزی رایانه ای: بهار قاضی، معصومه رسولی،  نوید محمودیه / صدابردار و افکت و صداگذاری: ابراهیم بومی / صدا پیشگان: کیمیا بدوی – تارا امیری – ابراهیم بومی – بیان اسماعیلی .