جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

انیمیشن نوید و ندا به مرحله صدا گذاری رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

انیمیشن نوید و ندا به مرحله صدا گذاری رسید

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی انیمیشن " نوید و ندا " به تهیه کنندگی مرضیه دادمهر با مضمونی آموزشی مفاهیم دینی را در ساختاری دراماتیک و به شکلی آسان برای کودکان در صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در حال تولید است .

دوبلاژ این مجموعه انیمیشن با مدیریت مهوش افشاری با همکاری 11 دوبلور انجام شد و مراحل صدا گذاری آن توسط ابولفضل انصاری در حال انجام است.

در هر قسمت این انیمیشن مجموعه به شکلی آموزنده کودکان را با مفاهیمی مانند صبر - صرفه جویی - مبارزه با زورگویی - بخشش و .....آشنا می کند و پدر و مادر نوید و ندا به صورت خلاقانه به فرزندان خود درس زندگی می دهند.

انیمیشن " نوید و ندا " با هدف آشنایی کودکان با مسائل رشد در یک مجموعه در 26 قسمت هفت دقیقه ای در مرکز خراسان شمالی در حال تهیه است .

 تولید انیمیشن نوید و ندا از تیرماه 90 آغاز شد و تا با انجام مراحل دوبلاژ و صدا گذاری تا پایان اسفند ماه 91 تولید آن ادامه دارد.

در تولید این انیمیشن از تکنیک سه بعدی استفاده شده و بر اساس نرم افزار 3dmax در قالب فانتزی و رئال تولید شده است .

 در طراحی بک گراندها سعی شده از فضاها و اماکن بومی استان خراسان شمالی استفاده شود و به قومیت های مختلف استان و فرهنگ آن اشاره شود.

عوامل این انیمیشن شامل: تهیه کننده: مرضیه دادمهر گارگردان: نیما میگلی، مرضیه دادمهر، نویسنده: مسعود اباذری، طراح بک گراندها و کاراکترها: داوود مقدمی، طراحان کلیدی: نیما میگلی،  محمد تهانی،  مهران پاسپان، طراحان بیت وین: شهرام میر نیا، محمد تهانی و ابوالفضل انصاری، دسن: آسیه صدیقیان، اسکن: ابولفضل انصاری، رنگ و سایه: مهران پاسبان، کامپوزیت: مرضیه دادمهر، مدیر دوبلاژ: مهوش افشاری، صدابرداری: نادر علیمردانی، تدوین و صداگذاری: ابوالفضل انصاری، موسیقی: امیر پا افشار می باشند.

در این مجموعه 25 کاراکتر مورد استفاده قرار گرفته که 5 کاراکتر نوید و ندا و مادر و پدر و کبوتر به نام شاهد به عنوان کارکتر های ثابت این مجموعه انیمیشن می باشند.

این مجموعه تا پایان اردیبهشت 92 برای پخش از شبکه اترک آماده می گردد.

alt

alt