جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

اهالی عسل آباد مهمان "شما" می شوند - صفحه محتوایی خبر

 

 

اهالی عسل آباد مهمان "شما" می شوند

مجموعه انیمیشن عسل آباد در 13 قسمت 11 دقیقه ای در واحد انیمیشن مرکز مهاباد تهیه و تولید شده که از شبکه شما روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان های صدا و سیما قصه های این مجموعه بر اساس ضرب المثل های کردی طراحی و نگارش شده و هر قصه حاوی پیام های اخلاقی و ارشادی در قالب ضرب المثل است.

این مجموعه با تکنیک کات اوت کامپیوتری و به صورت دو بعدی تولید شده است و نزدیک به 54 کاراکتر دارد که کاملاً به صورت فانتزی و بومی- محلی طراحی شده است و فضاسازی و بک گراند آن نیز فضایی سنتی دارد. قصه های این مجموعه ماجراهایی شیرین حول «زگ زل خان» حاکم عسل آباد و دارو دسته اش، کاتب، بچه ها و مردمان عسل آباد طراحی شده است.

این مجموعه از امروز روزهای زوج ساعت 18:45 از شبکه شما پخش می شود.

عوامل این مجموعه عبارتند از:

داستان و فیلمنامه: کامران یوسفی /  تهیه کننده، کارگردان و طراح شخصیت: پژمان علی پور /  انیماتورها: یاور قنبری، ناصر قنبری، پژمان علی پور، آرمان علی پور /  طراحی فضا و بک گراند و اشیاء: الناز ناصری / اجرا و رنگ آمیزی کاراکترها: بنفشه زبیری / صدابردار، مدیر دوبلاژ، صداگذاری: ابراهیم بومی / افکت: علی پور، بومی / طراح تیتراژ: نرمین قاضی / موسیقی: هاشم رشادت / ناظر کیفی: یوسف صدیق. 

alt

alt