جهش تولید | دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹

اهتمام ویژه صداوسیمای خلیج فارس به ورزش استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

اهتمام ویژه صداوسیمای خلیج فارس به ورزش استان

اهتمام ویژه صداوسیمای خلیج فارس به ورزش استان

 

مدیرکل مرکز صداوسیمای خلیج فارس در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان، از آمادگی رسانه استانی برای انعکاس برنامه‌ ها، فعالیت ها و رقابت های ورزشی در سطوح مختلف خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مدیرکل صداوسیمای خلیج فارس در این دیدار با بیان این که بیشتر مردم از طریق برنامه‌ های صدا‌وسیما، با ورزش ارتباط برقرار می‌ کنند، گفت: یکی از اهداف مهم رسانه، پوشش فعالیت های ورزش های همگانی و قهرمانی است، زیرا تاثیر مثبت آن در زندگی فردی و اجتماعی و سلامت عمومی جامعه را شامل می‌ شود.

جلائی با اشاره به اهتمام ویژه رسانه استانی به موضوع ورزش گفت: برگزاری مسابقات ورزشی کشوری و بین المللی در استان، خیر و برکات فراوانی برای استان خواهد داشت و صداوسیما آمادگی دارد تا برنامه‌ ها، فعالیت ها و رقابت های ورزشی در سطوح مختلف را منعکس کند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس خاطرنشان کرد: کارهای پایه ای و زیرساختی در حوزه ورزش در این مدت انجام شده که جای بسی تشکر دارد. یکی از اهداف صداوسیما اقناع و پاسخگویی به نیاز مخاطب است که با ارتباط و تعامل با دستگاه ورزش و سایر دستگاههای اجرایی استان می توان به آن پاسخ داد.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان نیز در این دیدار گفت: خوشبختانه از گذشته تا کنون تعامل خوبی بین صداوسیما و اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان وجود داشته است و جای خوشحالی است که با تجربه و پیگیری‌ های لازم و استفاده از حداکثر پتانسیل های موجود در توسعه و شکوفائی استان علی الخصوص درحوزه ورزش و جوانان گامی‌ بلند برداشته خواهد شد.

امیاری ادامه داد: ورزش استان در سال های اخیر پیشرفت هایی را در دو بعد قهرمانی و همگانی داشته است که صداوسیمای مرکز به خوبی آن را منعکس کرده که جای تشکر دارد. مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان یادآور شد: موضوع اطلاع رسانی مهمترین عامل انگیزشی برای ورزشکاران هرمزگانی است، به طوری که با معرفی این ورزشکاران و قهرمانان در سطح ملی، انگیزه شرکت در فعالیت های ورزشی برای آنها ایجاد شده است.