سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

اهدای جایزه ویژه تهیه کننده برتر به برنامه غنچه‌گلا - صفحه محتوایی خبر

 

 

اهدای جایزه ویژه تهیه کننده برتر به برنامه غنچه‌گلا

مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد از اهدای جایزه ویژه تهیه کننده برتر برنامه‌های کودک کشور به تهیه کننده برنامه غنچه‌گلا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز کهگیلویه و بویراحمد، یوسف افشارنیا اظهار کرد: صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد با فعالیت همکاران ما در حوزه‌های مختلف صدا و سیما اقدامات خوب و مؤثری انجام داده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به انعکاس برنامه‌های ملی و مذهبی و تهیه برنامه‌های با کیفیت در سطح ملی اشاره کرد.

مدیرکل صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در تازه‌ترین موفقیت در هفتمین جشن رسانه و کتاب که در سالن پژوهشکده هنر و معماری جهاد دانشگاهی در تهران برگزار شد موفقیتی دیگر نصیب صدا و سیمای استان شد.

افشارنیا گفت: در این همایش جایزه ویژه تهیه کننده برتر برنامه‌های کودک به آقای محمدرضا فرهادی تهیه کننده برنامه غنچه‌گلا تعلق گرفت.

وی در ادامه با بیان این‌ که در آبان امسال یکی از برنامه‌های عمده و مهم ما پخش برنامه‌های مربوط به سالگرد رحلت آیت‌الله ملک‌حسینی بود اظهار کرد: در کل دو هزار و 967 دقیقه برنامه از صدا و سیمای استان در زمینه‌های مختلف اعم از پخش سخنرانی‌ها، تیزرهای تبلیغاتی، مصاحبه ائمه جمعه و روحانیون، برنامه‌های مستند، فیلم و پوشش خبری از صدا و سیمای استان پخش شد.

alt

وی در ادامه به دیگر کار گسترده و بزرگ همکاران خود در صدا و سیمای استان اشاره کرد و گفت: امسال به غیر از مرکز استان برای نخستین بار پخش زنده عزاداری‌های مردم شهرهای دیگر استان به جز یاسوج از شبکه استانی دنا و 8 شبکه سراسری داشتیم.

افشارنیا افزود: قبل از عاشورا و تاسوعا برنامه ایل سوگوار را در همه مناطق استان داشتیم و در مجموع اقدامی بی‌نظیر در تاریخ عاشورای و تاسوعای استان صورت گرفت.

مدیرکل صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این ‌که استان ما همراه با سه استان دیگر در پنج آیتم توسط صدا و سیما در عزاداری‌های مردم استان عنوان پدیده را به خود اختصاص داد، تصریح کرد: برای اولین بار بود که  عزاداری با گویش باشتی و چرامی و گچسارانی در کشور برای مردم از شبکه‌های سراسری پخش می‌شد.

وی با بیان این‌که مترصد پخش زنده عاشورا و تاسوعا از شهر دهدشت هم بودیم، خاطرنشان کرد: خود مسئولان این شهر همراهی نکردند و دلیل آن را عدم تمرکز هیئت‌های عزاداری در یک نقطه و سختی این کار می‌دانستند.

افشارنیا افزود: در اربعین و 28 صفر پخش زنده مراسم عزاداری مردم شهرهای سوق، بهمئی و سی‌سخت را خواهیم داشت.