جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

آواها و نواهای بوشهر در خلیج فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

آواها و نواهای بوشهر در خلیج فارس

آواها و نواهای بوشهر در خلیج فارس

آواها و نواهای بوشهر در خلیج فارس

برنامه زنده رادیویی موج مهربانی رادیو کیش با مشارکت همکاران رادیو بوشهر از شنبه 93/11/18 الی پنجشنبه 93/11/23 ساعت 18 لغایت 20 از رادیو کیش پخش می گردد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش ، از آن جا که از جزیره کیش به عنوان « ایران کوچک » نام برده می شود و با توجه به حضور اقوام مختلف در کیش و  با هدف تقویت فرهنگ ملی و آشنایی ساکنین جزیره با آیین و خرده فرهنگ های سایر نقاط کشور ،  برنامه زنده رادیویی « موج مهربانی » هر هفته با مشارکت یکی از مراکز از رادیو کیش پخش می گردد که این هفته همکاران رادیو بوشهر در کیش حضور خواهند داشت.

معرفی آداب و رسوم مناطق مختلف استان بوشهر ، معرفی آثار، اماکن و ابنیه های مذهبی و تاریخی و باستانی  ، مفاخر استان ، جاذبه های گردشگری ، پخش ترانه ها و سرود ها با گویش محلی ، معرفی توانمندی ها و قابلیت های استان ، معرفی شهدای گرانقدر استان ، آشنایی با شهر ها و روستا ها و همچنین معرفی مشاغل کهن دراستان بوشهر از بخش های متنوع این برنامه می باشد. همکاران مرکز کیش خانم ها لیلا تاجر زاده ( تهیه کننده ) ، ویدا فرجامی و زهره خاکزاد ( گویندگان ) و آقای کوروش یحیی زاده (گزارشگر) در کنار همکاران رادیو بوشهر آقایان محمد خلیل روانان (تهیه کننده ) و حجت محمدی ( گوینده ) برنامه موج مهربانی  را به روی آنتن می برند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش تاکنون همکاران مراکز چهارمحال و بختیاری، گیلان ، قم ، سمنان ، کردستان ، مازندران ، آذربایجان غربی ، همدان و قزوین در کیش حضور یافته اند.