جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

اولویت اصلی رسانه مقابله با جنگ روانی و رسانه ای دشمنان - صفحه محتوایی خبر

 

 

اولویت اصلی رسانه مقابله با جنگ روانی و رسانه ای دشمنان

اولویت اصلی رسانه مقابله با جنگ روانی و رسانه ای دشمنان

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: اولویت اصلی رسانه ملی و استانی باید مقابله با جنگ روانی و رسانه ای دشمنان باشد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل , آیت الله عاملی در دیدار با مدیرکل و اعضای شورای معاونان صدا و سیمای مرکز اردبیل، مهمترین هدف دشمن را ایجاد شکاف میان مردم و مسئولان و دلسردی آنان از نظام برشمرد و گفت: رسانه های کشور به ویژه رسانه ملی و استانی باید با تمام توان در صحنه باشند و نقشه دشمنان را برملا و مردم را امیدرار کنند.

وی هدف ایجاد جنگ روانی رسانه های معاند را تسخیر سرزمین فکری کشورمان با شایعه پراکنی های دروغ عنوان کرد و گفت: رسانه ملی و استانی باید فضای جامعه را به دقت زیرنظر بگیرد و شایعه پراکنی های دشمنان را با روشنگری های هنرمندانه خنثی کند.

رییس شورای فرهنگ عمومی استان تغییر سبک غلط زندگی و آموزش شیوه درست زندگی و استفاده درست و منطقی از منابع را اولویت بعدی رسانه ملی و استانی برشمرد و تصریح کرد: رسانه استانی باید در تقویت عرق و تعصب ملی، مصرف بهینه، امانتداری، مسئولیت پذیری، درستکاری، پیشگیری از طلاق، محیط زیست و موضوعاتی از این دست برنامه های فاخر تهیه و فرهنگ سازی کند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل هم ایجاد امید و نشاط آوری برای مردم را از اولویت های رسانه استانی عنوان کرد و گفت : اجرای زنده برنامه شب های فیروزه ای از مناطق مختلف استان و حضور پرشور مردم در این برنامه بر همین اساس است.

دکترملااحمدی بیان عملکرد دولت های پس از انقلاب اسلامی و معرفی مشاهیر، پیشگامان و برجستگان انقلاب را از برنامه های رسانه استانی برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برشمرد و گفت: مستند 4 تن از شهدای مدافع حرم، چند سریال در حوزه مسجد و روحانیت و محصل و مدرسه و نیز 9 مستند آماده پخش از شبکه های سراسری و بین المللی از برنامه های در دست ساخت یا تولید شده معاونت های صدا، سیما و خبر است.

وی همچنین از ارتقای 15 پله ای رادیو اردبیل و کسب جایگاه چهارم و رتبه سوم معاونت برنامه ریزی و اداری و مالی در میان مراکز استان خبر داد.