جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

اولین تله فیلم به گارگردانی جهانبخش سلطانی آماده نمایش شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

اولین تله فیلم به گارگردانی جهانبخش سلطانی آماده نمایش شد


تله فیلم صابر به کارگردانی جهانبخش سلطانی و تهیه کنندگی مجید عکاف زاده در صدا و سیمای مرکز اصفهان تهیه و تولید شده است.

سلطانی با بیان اینکه پیش تولید این تله فیلم به مدت 20 روز طول کشیده است گفت: تصویربرداری تله فیلم صابر به مدت 15 روز انجام شد و پس از گذراندن مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی در حال حاضر آماده پخش می باشد.

وی در خصوص داستان این تله فیلم بیان داشت: مش صابر بازنشته آموزش و پرورش برای پرداخت هزینه سفر حج خود به اصفهان آمده اما تمام مدارک و پول هایش را می دزدند در این حال مش صابر برای به دست آوردن مدارک و پول هایش به دنبال دزدها می رود. داستان این گونه ادامه می یابد که کیف مدارک از دست دزدها رها شده و به دست چند نفر دیگر می افتد اما هر بار به گونه ای کیف را نمی توانند  باز کنند تا این که ......

وی تصویربرداری به صورت ویژه و روی دست و به صورت اکشن را از ویژگی های این اثر عنوان کرد و افزود: تله فیلم صابر از ریتم تندی برخوردار است و با نماهای مختلف از زاویه های متفاوت تصاویری زیبا و جذاب را پدید آورده است.

وی استفاده از لوکیشن های خاص و بومی اصفهان و اطراف اصفهان را از دیگر ویژگی های این تله فیلم دانست و تصریح کرد: در این اثر سعی شده از بازیگران مطرح و طراز اول اصفهانی استفاده شود.

گفتنی است در این تله فیلم بازیگرانی همچون جهانبخش سلطانی، مهدی باقربیگی، محمد علی میاندار، سامرند معروفی، اسماعیل موحدی، شیرین صمدی، بیژن رافعی، آزاده ریاضی، پوراندخت مهیمن، سید مرتضی حسینی، رسول هنرمند، کمند کبیری نسب، محمد ربانی، مهران هادی به ایفای نقش پرداخته اند.

گارگردان و بازنویسی فیلمنامه: جهانبخش سلطانی / تهیه کننده: مجید عکاف زاده / مشاور کارگردان: ابراهیم ابراهیمیان / دستیار اول کارگردان: سامرند معروفی / برنامه ریز: محسن هاشمی / تصویر بردار: مجید محسنی / صدا بردار: مجتبی حبیب الهی / گریم: مهدی صادقی مدیران تولید: محمد ربانی داوود جدیدی /  طراح صحنه و لباس: محسن علیپور

alt

alt