سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

اکران فیلم فرشته در سینماهای ویژه جشنواره فجر مشهد - صفحه محتوایی خبر

 

 

اکران فیلم فرشته در سینماهای ویژه جشنواره فجر مشهد

فیلم سینمایی فرشته به‌ کارگردانی حسن آخوندپور و تهیه کنندگی ابراهیم اصغر زاده به مدت 80 دقیقه در شبکه استانی صدا و سیمای خراسان رضوی تولید شده است.

این فیلم سینمایی به وضعیت اجتماعی خانواده‌‌ای متوسط که درگیر مسائل مالی و شرایط بد بازار در سال‌های اخیر بوده، می‌پردازد. خانواده‌ای که از لحاظ اقتصادی رو پا و رو به‌ رشد بوده‌؛ ولی به‌علت زندانی شدن سرپرست خانواده و فشار بی‌امان بی‌پولی، با موانعی روبه‌رو شده‌اند که هر لحظه فاصله و گسست بین اعضا بیشتر می‌شود و پدر خانواده را که در بند است، دورتر از خود می‌بینند.

در فیلم سینمایی «فرشته» از بازیگران بومی مشهد و استان هم چون الهه شه‌پرست، روشنک سه‌قلعگی، ندا کوهی، سعید ولی‌زاده، احسان ابراهیمی، امیر محاسبتی و امیرحسین رفیعا استفاده شده است . 

در این فیلم حسن آخوندپور، رئوف دشتی و علی حاتمی‌نژاد به عنوان نویسنده و داوود رحمانی مدیر فیلم‌برداری، محسن طیبی مدیر صدابرداری، سروش محمدزاده تدوینگر، علی نوری دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز و محبوبه سلطانی طراحی لباس را بر عهده داشته‌اند.

فیلم  سینمایی فرشته نیز به دبیرخانه  جشنواره بین المللی فیلم فجر ارسال شد و قرار است در سینماهای مشهد در زمان برگزاری جشنواره فجر اکران شود .  

alt