سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

ایجاد دفاتر خبری فعال در سطح شهرستان ها یکی از مهمترین اهداف رسانه استانی می باشد - صفحه محتوایی خبر

 

 

ایجاد دفاتر خبری فعال در سطح شهرستان ها یکی از مهمترین اهداف رسانه استانی می باشد

ایجاد دفاتر خبری فعال در سطح شهرستان ها یکی از مهمترین اهداف رسانه استانی می باشد

 

مدیرکل صداوسیمای استان امروز با حضور در شهرستان ابهر با امام جمعه و فرماندار جدید این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان ، مدیرکل مرکز در این دیدارها از ابهر به عنوان دومین شهر بزرگ استان یاد کرده و گفت :  شهرستان ابهر از جوانب مختلف دارای ظرفیت های بالقوه و بالفعل فراوانی برای پیشرفت و توسعه می باشد که می بایست مورد توجه ویژه قرار گیرد .

آقای لطیفی حضور موثر رسانه در لایه های مختلف جامعه را یکی از عوامل مهم و موثر در ایجاد پویائی و تحرک عنوان کرده و افزود : رسانه بالاخص صداوسیما با توجه به فراگیر بودن آن می تواند نقش بسیار مهمی را در این عرصه ایفا نموده و محرک های لازم برای ایجاد زیر ساختهای توسعه هر منطقه را فراهم کند .

وی ایجاد دفاتر خبری فعال و گسترش حضور موثر صداوسیما در سطح شهرستان های استان را یکی از مهمترین اهداف رسانه ملی و استانی در جهت توسعه استان بر شمرد و گفت : شهرستان ابهر نیز به عنوان یکی از مهمترین شهرستان های استان در رأس این هدف گذاری کلان رسانه استانی بوده و وجود دفتر خبری با زیرساخت ها و تجهیزات خوب و مناسب می تواند به رسانه استانی در شناساندن و معرفی ظرفیت های بالقوه شهرستان کمک شایانی نماید .

رئیس رسانه استانی در ادامه خواستار توجه ویژه و عزم جدی مسئولین شهرستان برای تکمیل پروژه احداث ساختمان دفتر خبری شد .

امام جمعه شهرستان هم در این دیدار با قدردانی از رویکرد جدید صداوسیمای استان در توجه جدی به شهرستانها گفت : در شهرستان های استان پتانسیل های فراوانی در زمینه های مختلف وجود دارد که در صورت توجه ویژه و برنامه ریزی مدون می توانند در راستای پیشرفت و توسعه استان موثر باشند .

حجت الاسلام رحیمی نقش صداوسیما را در رشد و بالندگی استان غیرقابل انکار دانست و تأکید کرد : رسانه استانی با عنایت به گستردگی و جایگاه خوب در بین مردم می تواند در این راستا قدم های مثبتی بردارد .

فرماندار شهرستان ابهر نیز با تشکر از حضور مدیرکل صداوسیما در این شهرستان و نگاه مثبت رسانه استانی به ظرفیت شهرستان ها اظهار داشت : صداوسیما در یکسال گذشته حضور و نمود خوب و موثری در شهرستان ها داشته که اجرای هفته فرهنگی شهرستان ها نمونه بارزی از این نگاه جدید به شهرستان ها است .

آقای نوروزی با اشاره ضرورت تکمیل ساختمان دفتر خبری این شهرستان گفت : وجود این ساختمان برای انسجام بخشی به فعالیت های رسانه ای صداوسیما در منطقه بسیار مهم و حیاتی است و در این راستا تلاش می کنیم از تمام ظرفیت های شهرستان برای اتمام این پروژه با کمک و همیاری شهرداری و شورای شهر ابهر بهره گیری نماییم .

وی در ادامه برخی مطالبات مردمی نسبت به عدم پوشش و یا مشکل سیگنال رسانی دیجیتال در برخی نقاط محدود این شهرستان اشاره کرده و خواستار توجه ویژه صداوسیما برای رفع این مشکلات شد .