سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

ایستادگی تمام عیار رسانه ملی در جنگ نرم دشمن - صفحه محتوایی خبر

 

 

ایستادگی تمام عیار رسانه ملی در جنگ نرم دشمن

ایستادگی تمام عیار رسانه ملی در جنگ نرم دشمن


نماینده مردم کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی در مجلس شورای اسلامی‌گفت: صدا و سیما در مقابل هجمه رسانه‌های معاند با همه توان در میدان است.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، حجت الاسلام سید محمد موحد در دیدار مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد،  دفاع امروز رسانه ملی در مقابل هجمه رسانه‌های معاند را همانند دفاع رزمندگان در دوران دفاع مقدس خواند و افزود: صداسیمای یکی از ارکان حیاتی نظام اسلامی و تقویت ان از اوجب واجبات است.
وی با قدردانی از تلاش های رسانه ملی یاداور شد: رسانه‌های معاند با شیوه دروغ، تهمت، افترا و تحریف برای مایوس و بدبین کردن نسل های مختلف انقلاب نسبت به نظام و انقلاب¬اسلامی توطئه می‌کنند و این صداوسیما است که با تمام توان با توطئه آنان را خنثی می‌کند.
این نماینده مجلس شورای شورای اسلامی  به نقش صدا و سیما در جبهه فرهنگی اشاره کرد و افزود: درخشش صدا و سیما در مقابل جنگ نرم دشمن به معنی فتح خیلی از خاکریز های دشمن است.
حجت الاسلام موحد عملکرد صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمدرا مطلوب ارزیابی کرد و ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته، تصریح کرد: رسانه استانی زبان مردم و خدمتگزاران مردم است و من به عنوان نماینده مردم وظیفه دارم در ارتباط مستمر با این رسانه مطالبات مردمی را پیگیری و نتیجه ان را به مردم گزارش دهم.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست به عملکرد رسانه استانی اشاره کرد و گفت: افزایش کیفیت تولیدات از مهمترین راهبردهای مرکزکهگیلویه وبویراحمد است که در نتیجه اجرای این سیاست ها، افزایش تراز این رسانه در ارزیابی‌های دوره ای حوزه‌های ستادی سازمان صدا و سیما گواهی بر این ادعا است.
رئوف، ارتباط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی‌با رسانه ملی را ارتباطی مثبت و سارنده دانست و ابراز امیدواری کرد در تعامل هم افزا با نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی‌شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه استان‌های کشور  باشیم.