سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

آینده ای پویا و جامع برای صدا و سیمای مرکز کیش - صفحه محتوایی خبر

 

 

آینده ای پویا و جامع برای صدا و سیمای مرکز کیش

قائم مقام معاون امور استان های رسانه ملی از صدا و سیمای مرکز کیش بازدید کرد. 

سید ابوالحسن موسوی زاده در بازدید از ساختمان جدید دو طبقه مرکز کیش گفت: صدا و سیمای مرکز کیش با تغییر کاربری بخش هایی از این ساختمان و نصب تجهیزات فنی پیشرفته در آینده ای نزدیک به صدا و سیمایی پویا و جامع تبدیل خواهد شد.

وی افزود: ساختمان فعلی صدا و سیما مرکز کیش عمری 35 ساله دارد و فضای فرسوده موجود امکان توسعه بیشتر را ندارد.

وی درخصوص تولیدات مرکز کیش گفت: این مرکز با تولید و پخش 16ساعت برنامه رادیویی و 12 ساعت برنامه سیما باسبک و سیاق جدید در روز، توانسته است مخاطبان زیادی راجذب کند.

موسوی زاده گفت: آثار فاخر راه یافته مرکز کیش به جشنواره هجدهم نشان داد که تلاش های شبانه روزی برنامه سازان صدا و سیمای این مرکز به لحاظ کمی و کیفی رشد داشته است.  

مدیرکل صدا و سیمای مرکزکیش دربازدید قائم مقام امور استان های رسانه ی ملی به رشد کمی و کیفی برنامه های این مرکز اشاره کرد و گفت: هم اینک 20 شبکه تلویزیونی و 21  شبکه رادیویی سراسری به صورت دیجیتال دراختیار مردم کیش قرار دارد .

سید عبدالرضاکیا، روند افزایش کمی و کیفی تولید و پخش برنامه های رادیویی و تلویزیونی را در سه سال اخیر خاطر نشان کرد و گفت: این موفقیت ها درحالی تحقق یافته است که این مرکز همزمان برنامه های کوچک سازی  و چابک سازی را در دستور کار قرار داده است

alt

alt