جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

آیین تکریم و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

آیین تکریم و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد

آیین تکریم و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد

آیین تکریم و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد

آیین تکریم و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد با حضور حجت الاسلام موسوی مقدم معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی و مسئولین استان آذربایجان غربی  و شهرستان مهاباد برگزار شد.  

معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی در این مراسم با اشاره به اینکه اقوام مختلف در سایه جمهوری اسلامی و ولایت فقیه با اتحادی مثال زدنی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تلاش می کنند گفت: شبکه های استانی و محلی با پرداختن به فرهنگ بومی و گویش های محلی باعث تقویت ارزش های اسلامی و ملی هستند.

وی در خصوص اهمیت رسانه های محلی و استانی افزود: رسانه های محلی و استانی جلوه زیبایی از وحدت اسلامی و ملی برخاسته از دل فرهنگ های ناب ایران اسلامی هستند.

 حجت الاسلام موسوی مقدم با تاکید بر فضای پاک حاکم بر 165 شبکه رادیویی و تلویزیونی رسانه ملی در ابعاد استانی، ملی و بین المللی اظهار داشت: در نبرد رسانه ای هجمه نابرابر 24 هزار شبکه رادیویی و تلویزیونی که عمدتا دنبال رو خط استکبار جهانی و صهیونیست هستند در مقابل اعتقاد الهی و اراده جوانان پرشور ایران اسلامی همچون همیشه ناکام خواهند ماند.

معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی تصریح کرد: عملکرد رسانه محلی در مهاباد موجب وحدت بیشتر و امید آفرینی در بین مردم ولایت مدار این منطقه شده است، که گسترش پوشش این رسانه برکات بیشتری برای مردم و نظام به همراه خواهد داشت.

امان اللهی مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز مهاباد نیز با تاکید بر افزایش ساعات پخش سیمای محلی از روزهای جمعه به ده ساعت در شبانه روز یادآور شد: این امر مهم با همت شبانه روزی همکاران صدا و سیمای مرکز مهاباد حاصل و تقدیم مردم شریف این شهرستان شد.

 قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد نیز با اشاره به وحدت و همدلی میان کارکنان و مسئولان شهر برای ارتقاء کیفی برنامه های این مرکز اضافه کرد: مهاباد آیینه ای  تمام نما از جلوه گر ساختن وحدت اسلامی و ملی است.

 در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات ابوالقاسم امان اللهی مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز مهاباد، طی حکمی ازسوی ریاست سازمان صدا و سیما، بهرام قوی بنیه به عنوان مدیر کل این مرکز منصوب شد.