سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

بازدید از فیلم تلویزیونی مادر نان داد - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید از فیلم تلویزیونی مادر نان داد

رییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از مراحل ساخت تله فیلم مادر نان داد گفت : گیلان مهد پرورش استعدادهای درخشان بوده و هنرمندان گیلانی همواره درعرصه های ملی خوش درخشیده اند، علیرضا خصوصی افزود: به تصویرکشیدن فرهنگ و اندیشه خانواده های اصیل ایرانی و ساخت فیلم هایی با مضامین بومی می تواند استحکام فرهنگی جامعه را بیشتر کنند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان هم دراین بازدید با اشاره به توانمندی های هنرمندان صدا و سیمای مرکزگیلان گفت: وجود اندیشه های نو وخلق آثار فاخر در صداوسیمای مرکزگیلان را یکی از قطب های تولید آثار فاخر رادیو و تلویزیونی در کشورتبدیل کرده است .محسن نصرپور با اشاره به ظرفیت بالای هنرمندان گیلانی خواستار حمایت بیشتر مجلس از صدا و سیما شد.

تله فیلم «مادر نان داد» کاری از سیمای مرکز گیلان است که از نیمه دوم اردیبهشت ماه سال جاری با حضور هنرمندان گیلانی مطرح درکشور مقابل دوربین رفت. رحیم نوروزی، مینا نوروزی، عمار آقایی، نیلوفر پورمهدی، شهرزاد حساس ازجمله بازیگرانی هستند که درحال حاضر دراین پروژه هنرنمایی می کنند. 

مادرنان داد، با مضمونی اجتماعی داستان دختری جوان و روستایی است که پدری مستبد و مادری مظلوم و شکننده دارد، او نقاش است و به دنبال حوادثی وارد زندگی خانواده ای مدرن و شهری می شود و تجربیات جدیدی را از سر می گذراند و به درک تازه ای از زندگی می رسد ...

عوامل این تله فیلم: تهیه کننده: فرهاد ورزلدوست، نویسنده: بهزاد عشقی، صدابردار: حمید سلیمان زاده ، مدیرتصویر برداری:  امیر نوربخش .

alt

alt