جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

بازدید از پروژه های پویانمایی شهید کاوه و صیاد شیرازی انجام شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید از پروژه های پویانمایی شهید کاوه و صیاد شیرازی انجام شد

 یکی از سیاست های سازمان صدا و سیما پرداختن به موضوع زندگی اسطوره ها و حماسه سازان دفاع مقدس است که برای نوجوانان و جوانان الگوی بسیار مناسبی هستند.

این مطلب را حجت الاسلام والمسلمین علی نهاوندی مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی در بازدید از پروژه های پویانمایی شهید محمود کاوه با عنوان حماسه یک دلاور و شهید صیاد شیرازی ، با حضور خبرنگاران رسانه های جمعی و سایت های خبری بیان داشت و تصریح نمود، به همین دلیل صدا و سیمای خراسان رضوی از چند سال گذشته در این زمینه گام هایی برداشته است و اولین کار مرکز در این حوزه، کلید زدن پروژه حماسه یک دلاور بود که به نمایش بخشهایی از زندگی سردار اسلام شهید محمود کاوه می پردازد. وی افزود: این پروژه 13 قسمتی 4 سال به طول انجامید و در پنج جشنواره فجر،بسیج هنرمندان، جشنواره رادیو تلویزیونی همدان و جشنواره انیمیشن هشت رتبه برتر کسب کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امسال پروژه پویانمایی شهید صیاد شیرازی درحال  انجام  است، بیان کرد: این پروژه نیز بخشی از زندگی شهید علی صیاد شیرازی را در دوران انقلاب و دفاع مقدس به نمایش خواهد گذاشت.

نهاوندی اضافه کرد: پروژه شهید صیاد شیرازی در 13 قسمت و در کمتر از 18 ماه به پایان خواهد رسید و امیدواریم در سال 91 آماده پخش شود.

 شهید صیاد شیرازی 21 فروردین 1378 مقابل منزلش توسط منافقین به شهادت رسید و جانشین ریاست ستاد کل نیروهای مسلح بود.

محمود سلطان پور کارگردان و تهیه کننده مجموعه انیمیشن کاوه و شهید صیاد شیرازی، نیز  گفت: مجموعه شهید صیاد شیرازی درحال حاضر مراحل تولید خود را پشت سر می گذارد و امیدواریم تا پایان دی ماه سال 91 این مجموبه به مرحله پخش برسد.

 گفتنی است این پروژه با ساختار رئال انیمیشن و فول سه بعدی است و خروجی نهایی آن  به صورت HD خواهد بود.

alt

alt