سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

بازدید استاندارگیلان از صدا و سیمای مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندارگیلان از صدا و سیمای مرکز

دکتر نجفی استاندار گیلان با حضور درصدا و سیمای مرکز گیلان به پاس قدردانی از تلاش های مدیر کل و کارکنان این مرکز برای کمک به توسعه استان و کسب جوایز متعدد در جشنواره های مختلف به محسن نصرپور مدیرکل مرکز لوح تقدیر اهداء کرد.

استاندار درجمع کارکنان با ریشه یابی مشکلات استان خاطرنشان کرد: مشکلات استان همیشه بدلیل کمبود اعتبار و تحریم ها نیست بلکه برخی مشکلات به دلیل ضعف مدیریت ها و پیگیری نکردن مشکلات استان از سوی مسئولان در پایتخت است. محمد علی نجفی در ادامه با بیان اینکه حضور کارشناسانه برنامه های خبری در مسائل مختلف استان برای پیگیری و حل بسیاری از مشکلات استان موثر است – از مسئولان استان خواست پاسخگویی به خبرنگاران را در اولویت کارهای خود قراردهند.

استاندار پیش از دیدار صمیمی با مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای مرکزگیلان از بخش های مختلف این مرکز به ویژه استودیوی درحال ساخت برنامه های تلویزیونی دیدن کرد . وی رویکرد دولت و توجه ویژه به توسعه رسانه ازطریق تقویت منابع اعتباری وحمایت ملی است که دراین راستا در مذاکرات به عمل آمده با مسئولان رسانه ملی و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گام های موثری برای حل مشکلات اعتباری سازمان صدا و سیما برداشته شده است .

وی همچنین توفیقات برنامه های مختلف صدا و سیمای مرکز گیلان درجشنواره ی تولیدات مراکز درتبریز را نشان توان بالای مرکز گیلان دانست .         

alt

alt