سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

بازدید استاندار از سایت جدید مرکز خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار از سایت جدید مرکز خراسان شمالی


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ابوطالب شفقت استاندار خراسان شمالی به همراه معاونین و مدیران ارشد استان در بازدید از سایت صدا و سیما گفت: 18 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی به تکمیل سایت اصلی صدا و سیمای خراسان شمالی اختصاص یافته است و با حل مشکل خدمات زیربنایی مانند آب، برق، گاز، تلفن و  راه این سایت در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

وی با تقدیر و تشکر از تلاش های صدا و سیمای استان در یک سال گذشته خاطر نشان کرد: با پشتکار، همت و پیگیری مدیران صدا و سیما در یک سال و نیم گذشته شاهد رویدادهای مهمی در عرصه فرهنگی و رسانه ای از جمله افتتاح شبکه اترک، پخش ماهواره ای برنامه های شبکه و افتتاح تلویزیونی دیجیتال در استان بوده ایم.

وی تصریح کرد با انجام این پروژه ها میزان پوشش شبکه اترک به بیش از 85 درصد رسید.

شفقت با اشاره به تولید پخش روزانه 10 ساعت برنامه از شبکه اترک عنوان کرد حضور تولیدات صدا و سیمای خراسان شمالی در شبکه های ملی و بین المللی بسیار خوب بوده و پخش برنامه های تولید شده این مرکز از شبکه های خبری، جام جم و شبکه های متعدد خبر سراسری جای تقدیر و تشکر دارد .

سایت صدا و سیمای خراسان شمالی در سایت اداری ارکان در زمینی به وسعت بیش از 15 هکتار و با زیربنای 7 هزار متر مربع با بیش از 95 درصد پیشرفت ساختمانی در حال تکمیل است.

alt

alt