سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

بازدید استاندار از صدا و سیمای مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار از صدا و سیمای مرکز اردبیل

استاندار اردبیل ضمن بازدید از صدا و سیمای مرکز اردبیل در برنامه زنده تلویزیونی گفتگوی ویژه صدا و سیمای مرکز اردبیل حضور یافت.

مجید خدابخش استاندار اردبیل در برنامه زنده تلویزیونی شبکه سبلان به ارائه گزارشی از فعالیت ها و کارهای صورت گرفته در تمام حوزه ها در طی یک سال گذشته پرداختند. وی ادامه داد: برای توسعه اقتصادی استان باید چند کار مهم و زیربنایی را انجام دهیم که در همین راستا با همراهی خوب سرمایه‌گذاران اعم از دولتی شبه دولتی و بخش خصوصی اقدامات مفیدی در نقاط مختلف استان آغاز شده است.

 مجید خدابخش در تشریح عملکرد یک ساله خود در شبکه سبلان اردبیل اظهار کرد: ما هم راستا با سیاست‌های دولت یازدهم در توسعه سیاسی اقتصادی فرهنگی و اجتماعی گام‌های جدی برداشتیم و از آنجایی که مشکلات اقتصادی نمود بیشتری یافته و بیش از 50 هزار نفر در استان بیکار هستند اولویت اول را به توسعه اقتصادی گذاشته‌ایم.

وی گفت: برای توسعه اقتصادی استان باید چند کار مهم و زیربنایی را انجام دهیم که در راستای اشتغال و توسعه اقتصادی با همراهی خوب سرمایه‌گذاران اعم از دولتی، شبه دولتی و بخش خصوصی برنامه‌ریزی‌های مدون انجام شده است.

alt

خدابخش ممنوع بودن هر گونه سرمایه‌گذاری‌های دولتی را در استان‌ها بر اساس اصل 44 قانون اساسی یادآور شد و گفت: ما در یک سال گذشته چه در استان اردبیل و چه با سفر به مرکز کشور شاهد جذب سرمایه‌گذاران اعم از شبه دولتی و بخش خصوصی بودیم به طوری که فضای حمایت از سرمایه‌گذاران توسط تمام دستگاه‌های اجرایی آماده شده است.

استاندار اردبیل خروجی این حرکت موثر را تحرک اقتصادی استان و ایجاد فرصت‌های اشتغال برای بیش از 50 هزار نفر بیکار این استان که اغلب فارغ‌التحصیل دانشگاه هستند بیان کرد و گفت: در حال حاضر 5 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف استان اردبیل در حال انجام است که امیدواریم هر چه سریع‌تر این سرمایه‌گذاری‌ها به ثمر بنشیند.