جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

بازدید استاندار از صدا و سیمای مرکز سمنان - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار از صدا و سیمای مرکز سمنان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان وکیلی استاندار سمنان در مصاحبه با واحد مرکزی خبر در حاشیه دیدار با مدیر کل این مرکز گفت: پرداختن صدا و سیمای مرکز سمنان به تمام اخبار ، رویدادها و مسائل و مشکلات  تمام شهرها و حتی روستاهای استان سمنان موجب رضایتمندی مردم استان شده و مردم نیز قدر شناس این موضوع هستند.

 وی افزود: در برنامه های تولیدی صدا و سیمای مرکز سمنان فرهنگ استان، گویش های مختلف، آداب و رسوم و مراکز گردشگری خوب معرفی می شوند و بنده  از زبان مردم بخاطر این اقدامات گسترده، تقدیر و تشکر می کنم.

وکیلی در خصوص انتظار خود از رسانه ملی بیان داشت: توقع داریم شبکه های سراسری عنایت بیشتری به استان سمنان داشته و در معرفی این استان هم تلاش بیشتری نمایند اگر چه توجه مناسبی نیز تا کنون داشته اند اما انتظار ما بیش از این می باشد.

استاندار سمنان نمره خبرنگاران این مرکز را در حد خیلی خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: این نمره به معنای آن نیست که از کوشش و تلاش و بهتر شدنمان دست برداریم بلکه باید در جهت بهتر شدن تلاش کنیم.

وکیلی در پایان ارتقاء سیستم شبکه های دیجیتال در مناطقی که پوشش کامل ندارند را خواستار شد.

alt

در ادامه محمد منتظر حجت مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان با تشکر از حضور استاندار سمنان در این مرکز گفت: همزمان با هفته دولت صدا و سیمای مرکز سمنان هم به منظور افزایش رضایتمندی مخاطبان و همچنین گسترش شبکه های دیجیتال، فرستنده های دوم میامی و بیارجمند و فرستنده اول مجن و همچنین فرستنده های اول و دوم بسطام را با حضور استاندار افتتاح خواهیم کرد.

وی همچنین در خصوص رفع مشکل شبکه های دیجیتال دامغان افزود : فرستنده پر قدرتی تهیه شده که امیدواریم در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.