جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بازدید استاندار از نمایشگاه تجهیزات فنی مرکز خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار از نمایشگاه تجهیزات فنی مرکز خراسان شمالی


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی نمایشگاه تجهیزات حوزه فنی مرکز با حضور استاندار خراسان شمالی  در 5 غرفه گشایش یافت .

محمود احمدی بیغش از بخش های مختلف این نمایشگاه شامل تجهیزات فنی بخشهای  فرستنده تلویزیونی و اف ام، پشتیبانی فنی، ارتباطات زمینی و ماهواره ای، انفورماتیک و فرستنده رادیویی انفورماتیک، ارتباطات زمینی و ماهواره ای، فرستنده های تلویزیونی و رادیویی و همچنین استودیوهای صدا و سیما دیدن کرد .

 وی در حاشیه این نمایشگاه فنی با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته، خواستار ادامه روند رو به جلو در زمینه های فنی، ماهواره ای و تولید آثار فاخر شد .

در این نمایشگاه 5 غرفه تجهیزات حوزههای مختلف فنی مرکز شامل فرستنده تلویزیونی و اف ام، پشتیبانی فنی، ارتباطات زمینی و ماهواره ای، انفورماتیک و فرستنده رادیویی در معرض نمایش قرار گرفت .

استاندار پس از بازدید از این بخش ها در برنامه زنده ماه خدا در شبکه اترک حضور پیدا کرد و با مردم استان به گفتگو نشست .

محمود هزار جریبی معاون فنی مرکز در خصوص این نمایشگاه گفت: در سال گذشته بیش از 3 میلیارد و 500 میلیون اعتبار سازمان صدا و سیما در خصوص توسعه و تجهیز پوشش شبکه های رادیویی و تلویزیونی و دیجیتال و فنی مرکز اختصاص یافته است .

وی خاطر نشان کرد این تجهیزات شامل لینک پرتابل دیجیتال، مبدل های فرستنده دیجیتال، تجهیزات صدا و تصویر واحدهای صدا، سیما و خبر و ... می باشد که از اعتبارات سال 90 سازمان صدا وسیما و استان خریداری شده است .

alt

alt