جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

بازدید استاندار استان آذربایجان غربی از مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار استان آذربایجان غربی از مرکز مهاباد

مهندس سعادت استاندار استان آذربایجان غربی با حضور در صدا و سیمای مرکز مهاباد در جریان تلاش و فعالیت های کارکنان این مرکز قرار گرفت.

در این دیدار ابوالقاسم امان اللهی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد گزارشی از توفیقات، برنامه ریزی و عملکرد کارکنان مرکز مهاباد در حوزه های فنی و تولیدی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) ارائه نمود.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر مساعدت مالی و معنوی، از صدا و سیمای مرکز مهاباد به عنوان یک مرکز تاثیرگذار به ویژه در حوزه فرهنگ و اقتصاد و کاهش آسیب های سیاسی و اجتماعی از تلاش برای افزایش پوشش و ماهواره ای کردن این مرکز خبر داد.

سعادت، کار در عرصه فرهنگ را بسیار حساس و مهم دانست و افزود: نیل به تحقق شعار سال و فراهم کردن زمینه اجرای آن در بستر جامعه، رسالت مهمی را به دوش رسانه گذاشته و همه مسئولان باید در این امر خطیر، رسانه ملی را یاری نمایند.

وی پرداخت هنرمندانه صدا و سیما به مسائل فرهنگی و اقتصادی را ارزشمند دانست و از برنامه های رسانه ملی در ایام نوروز نیز قدردانی کرد.

در ادامه استاندار آذربایجان غربی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی «بی تعارف» به تبیین و تشریح مرحله دوم هدفمندی یارانه ها پرداخت.

alt

alt