جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

بازدید استاندار استان گیلان از صدا و سیمای مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار استان گیلان از صدا و سیمای مرکز


مهندس مهدی سعادتی استاندار گیلان در اولین نشست خود با محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری گفت: در قبال شعار "تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" وظایف بسیار مهم و متعددی بر عهده داریم و ایجاد فرصت های فرهنگی و تهیه زیر ساخت های لازم برای تولید در استان، شرط تحقق این شعار است. وی افزود، تسهیل در امر تولید و رفع موانع تولید کنندگان و کارآفرینان، از جمله وظایف و اهداف استانداری است.

مهندس سعادتی وظیفه مدیران و مسئولان استانی را تشویق کوشندگان راه تولید و حمایت از تولید کنندگانی دانست که با پشتکار و ابتکار و افزایش بهره وری، کالای مناسب تر و مرغوب تری نسبت به محصولات خارجی تولید می کنند. وی در ادامه گفت: مردم عزیز کشور ما که عشق و علاقه خود را به استقلال و سربلندی میهن خود در همه عرصه ها و صحنه ها به اثبات رسانده اند، قطعا با درک فواید مصرف کالای ایرانی، از محصولات داخلی که با سرمایه و کار ایرانی به وجود آمده استقبال خواهند کرد .

alt

سعادتی گفت: نقش صداوسیمای گیلان فرهنگ سازی و تولید برنامه های تاثیر گذار در جهت رسیدن به اهداف « تولید ملی ، حمایت از کار وسرمایه ایرانی » است و به یقین با توانایی و ظرفیتی که رسانه ملی در استان سراغ دارم از این آزمون سربلند بیرون خواهد آمد. محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان نیز در این نشست با اشاره به اینکه، اهتمام به تقویت " تولید ملی" و "حمایت از کار و سرمایه ایرانی" باید در جامعه به صورت یک فرهنگ در آید و در فرهنگ عمومی جایی شایسته باز کند گفت: صداوسیمای مرکز گیلان برای تامین این مقصود تلاش می نماید تا با برنامه ریزی منسجم و همه جانبه و تولید برنامه های عمیق و جذاب حق شعار "تولید ملی" را ادا کند و این مهم نیاز به همکاری تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی استان در تولید برنامه های مشارکتی دارد تا با تبیین و تشریح ابعاد شعار حمایت از تولید ملی و کار وسرمایه ایرانی، این حقیقت را در اذهان مردم نهادینه کنیم و تلاش نماییم تا این امر مهم در رفتار اقتصادی و اجتماعی مردم تجلی پیدا کند.

محسن نصرپور در پایان افزود: شعار "تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" که در دهه پیشرفت و عدالت انتخاب شده است مایه وحدت بیشتر و حرکت سریعتر جامعه به سوی آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی خواهد شد و انشاالله شادی روح بلند امام راحل و رضایت خاطر رهبر معظم انقلاب اسلامی و سرافرازی و سربلندی ملت ایران را فراهم خواهد کرد.