سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

بازدید استاندار جدید استان از صدا و سیمای مرکز کردستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار جدید استان از صدا و سیمای مرکز کردستان

عبدالمحمد زاهدی استاندار جدید استان با حضور در مرکز ضمن دیدار با مدیر کل مرکز از برنامه ها و واحدهای خبر، آرشیو، استودیوهای جدید تولید و استودیو مجازی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان: در این بازدید استاندار با ابراز خرسندی از نحوه استفاده مناسب از امکانات موجود از اقدامات مدیر کل و همکاران شاغل در شبکه کردستان تقدیر نموده و ابراز امیدواری نمودند با توجه به تغییرات در سطح استانداری تعامل خوبی با صدا و سیما ایجاد شود.

استاندار با حضور در برنامه «سلام کردستان» ضمن ارائه برنامه های آتی استانداری همکاری مسئولین و مردم استان را در جهت رفع مشکلات استان خواستار شد.

در بخش دیگری از برنامه استاندار در بازدید از مرکز در برنامه «در شهر» رادیو حضور یافتند، زاهدی در این برنامه با برشمردن مشکلات زیر ساختی استان و بالابودن نرخ بیکاری یادآور شد با توجه به اینکه برنامه ریزی بودجه ای کشور در سال 92 قبلاً بسته شده است اما اهم برنامه استانداری را در سال جاری ادامه برنامه های قبلی دانسته و یادآور شدند برای سال های آتی نسبت به مشکلات استان با توجه به تاکید رئیس جمهور برنامه ریزی لازم در جهت رفع بیکاری و پاک کردن غبار محرومیت از استان صورت خواهد گرفت.

alt

alt