سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

بازدید استاندار جدید بوشهر از صدا وسیمای مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار جدید بوشهر از صدا وسیمای مرکز

استاندار بوشهر گفت صداوسیما توانمندی های استان را در شبکه های استانی و سراسری به تصویر بکشد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر، حسنوند استاندار جدید بوشهر  پس از بازدید از صدا و سیما در نشست با مدیران این رسانه گفت: استان بوشهر با داشتن توانمندی های فراوان در حوزه انرژی تجارت و کشاورزی جایگاه ویژه ای در کشور دارد و باید با نشان دادن این توانمندی ها در شبکه استانی و سراسری و فرا ملی جایگاه استان برای مخاطبان داخلی و خارجی تبیین شود.

استاندار بوشهر ترویج امید، انعکاس دیدگا ه های مردم، استفاده از کارشناسان نمایش روند رو به رشد استان، برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذاران خارجی و بررسی نیازمندی هایی که با برطرف شدن آن روند توسعه تسریع می شود را از نکاتی عنوان کرد که باید مورد توجه برنامه سازان قرار گیرد.

 حسنوند با اشاره به اینکه صدا و سیما با توجه به تعداد مخاطبانی که دارد رسانه ای تاثیر گذار است افزود: مسئولان دستگاههای اجرایی با حضور در برنامه های صدا و سیما باید پاسخگو ی فعالیت های حوزه کاری خود باشند.

همچنین لاوری مدیر کل مرکز با عرض خیر مقدم به استاندار بوشهر و هیئت همراه تلاشهای صادقانه و موفقیت آمیز همکاران این مجموعه در چند ساله اخیر را برگ زرینی از مجموعه افتخارات این مرکز برشمرد و توان فنی و برنامه سازی شبکه های رادیویی و تلویزیونی مرکز را تشریح نمود .

alt

alt