سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

بازدید استاندار جدید چهارمحال و بختیاری از مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار جدید چهارمحال و بختیاری از مرکز

استاندار چهارمحال و بختياري در نشست با مديران صدا و سيماي مركز استان، رسانه ملي را نماد وحدت ملي و حافظ ارزش هاي نظام دانست.

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري: استاندار در اين نشست با ابراز خرسندی از عملکرد صدا و سیما در حفظ ارزش های نظام، از اقدامات و فعاليت هاي صدا و سيماي استان در پوشش و انعكاس به موقع رويدادها و تلاش براي رشد و توسعه همه جانبه استان تشكر كرد.

قاسم سليماني با اشاره به استعدادها و ظرفيت هاي موجود در استان گفت: تلاش و برنامه ريزي براي حفظ و ترويج وحدت قومي، جناحي و اصولي و تقويت نقاط اشتراك در چارچوب دفاع از منافع استان، بايد سرلوحه اقدامات پيشرو قرار گيرد.

مديركل صدا و سيماي چهارمحال و بختياري هم در اين ديدار به فعاليت هاي اين مركز براي رضايتمندي مردم استان در برنامه ريزي هاي اين مركز اشاره و خاطرنشان كرد: جلب توجه و ضايتمندي همه گروه هاي مخاطب باتوجه به نياز و سليقه آنها با استفاده از نظرات كارشناسي و تخصصي در اولويت برنامه سازي قرار دارد.

حجت اله رحيم زاده با اشاره به تحولات متعدد در زمینه های فنی، برنامه ریزی، استقرار زیر ساخت های فرهنگی در صدا و سیمای مرکز استان و موفقيت هاي همكاران برنامه ساز در زمينه هاي مختلف گفت: این مرکز با 24 ساعته شدن پخش برنامه های رادیو و تلویزیون و پوشش 50 درصدي سامانه پخش ديجيتال در استان، زمینه مناسبی را برای همکاری بین بخشی با دستگاه ها و نهادهای فرهنگی فراهم کرده است.

در پايان استاندار از واحدهاي مختلف صدا و سيما و روند توليد و پخش برنامه در مركز بازديد كرد.

alt

alt