سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

بازدید استاندار زنجان از صدا و سیمای مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار زنجان از صدا و سیمای مرکز

بازدید استاندار زنجان از صدا و سیمای مرکز

 

مهندس درویش امیری در جریان بازدید از بخش های مختلف رسانه استانی در جمع معاونین و مدیران مرکز با اشاره به انعکاس مطلوب و بدون حاشیه مراسم عزاداری خالصانه مردم استان در دسته جات باشکوه حسینیه و زینبیه اعظم، ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی کارکنان مرکز انعکاس این تصاویر عاشقانه را انتشار پیام ناب معارف اهل بیت و نماد جهانی وفاق و اتحاد تشیع دانست.
استاندار زنجان با تاکید بر رسالت تاریخی رسانه ملی در این مقطع حساس کشورخواستار ایجاد روحیه امید و نشاط در جامعه شد.
مهندس درویش امیری ضمن استماع گزارشات ارائه شده موضوع تامین اعتبار ساختمان جدید تولید و پخش صداوسیما و توسعه پوشش را جزء اولویت های پیگیری خود دانست.
مدیرکل مرکز هم ضمن خوش آمد گویی با اشاره به راهبرد کلان رسانه ملی برابر منویات رهبر معظم انقلاب گفت: رسانه استانی به تبعیت از سازمان و در اجرای فرامین و منویات مقام معظم رهبری بدور از جناح بندی ها و حواشی مختلف صرفا در مسیر کمک به تمام نهادهایی است که در مسیر خدمت رسانی به مردم، تقویت باورها و ارزش های دینی و توسعه استان قدم برمیدارند.
وی از اتمام تولید برنامه پلاک که ویژه پرداخت به زندگی و وصایای سه هزار شهید استان است خبر داد و افزود: چندین مجموعه تلویزیونی و تله فیلم با موضوع شهید راه علم دکتر مجید شهریاری، غواصان خط شکن زنجان، ظلم وستم خوانین و اقتصاد مقاومتی در مرکز تولید شده و مستند فاخر زندگی اب الشهداء مرحوم آیت الله سید اسماعیل موسوی زنجانی امام جمعه فقید زنجان در مرحله پیش تولید است.
مدیرکل مرکز از شروع دوپروژه فنی در مرکز خبر داد و افزود: تجهیز واحد سیار دوم تلویزیونی مرکز و  واحد  sngاختصاصی مرکز زنجان در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید و مهمترین موضوع مرکز را شروع احداث ساختمان جدید تولید و پخش مرکز و توسعه پوشش دیجیتال دانست و از استاندار زنجان در این خصوص درخواست مساعدت نمود.
وی با اشاره به راهبردهای اقتصاد مقاومتی خواستار مشارکت نهادهای اجرایی و ادارات در حوزه برنامه سازی مشارکتی با رسانه استانی شد.