سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

بازدید استاندار سمنان از روند تولید سریال قطعه گمشده - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار سمنان از روند تولید سریال قطعه گمشده

 

سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان، فرمانده سپاه استان به همراه جمعی از مسئولین استانی از روند تولید سریال قطعه گمشده درسمنان بازدید کرد.

مرحله فیلمبرداری این سریال 13قسمتی که از ابتدای مرداد آغاز شده تا پایان شهریور97 ادامه خواهد داشت .
این سریال روایت زندگی جوانی مبتکر به نام امیرعلی است که آرزوی ساخت یک ماشین رادارد اما بخاطر وضعیت نامناسب مالی خانواده موفق به انجام این کار نشده است ... سرانجام با حمایتهای مادی و معنوی خانواده ومسئولین به آرزوی خود دست پیدا می کند .

گفتنی است سریال قطعه گمشده با بیان مضرات قاچاق و حمایت از کالای ایرانی ، درراستای تحقق شعار سال در13قسمت 40دقیقه ای تولید و زمستان 97 از شبکه استانی سمنان ویکی از شبکه های سراسری به روی آنتن خواهد رفت .

استاندارسمنان درحاشیه بازدید از روند ساخت این سریال ، تولیدآثار فاخر رادیو تلویزیونی باموضوع اقتصاد مقاومتی و حمایت ازکالای ایرانی را در برهه کنونی ضروری اعلام کرد و خواستار بیان توانمندی های استان سمنان در حوزه های مختلف گردشگری ،صنعت و معدن با زبان گویای هنر شد .چاوشی همچنین معرفی جاذبه های گردشگری استان برای هموطنان را در جهت جذب سرمایه گذار موثر و خواستار معرفی بیش از پیش مردم این استان با ویژگی دارالمرحمه به مخاطبین این سریال در دست ساخت شد .
سردار حسن زاده فرمانده سپاه قائم استان هم تولیدات فرهنگی وهنری باموضوع اقتصاد مقاومتی درکنار تلاش مسئولان جهت تحقق شعارسال را برای حل مشکلات مردم ،کارگشا وموثر عنوان کرد .
شایان ذکر است درحاشیه این بازدید تفاهم نامه ای با موضوع مشارکت شهرداری سمنان و صدا و سیمای استان برای ساخت سریال قطعه گمشده با امضای محمد ناظم رضوی شهردار سمنان و محمد منتظر حجت مدیر کل صداوسیمای مرکز سمنان منعقد گردید.