جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بازدید استاندار قم از صدا و سیمای مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار قم از صدا و سیمای مرکز


استاندار و جمعی از معاونان وی از مجموعه صدا و سیمای مرکز قم بازدید کردند. پیریایی در این بازید از بخش های مختلف تولید برنامه های تلویزیونی، رادیویی و خبر دیدن و از نزدیک با چگونگی تهیه و پخش برنامه ها، برخی از مشکلات برنامه سازان و مدیران رسانه آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، استاندار در ادامه در جمع مدیرکل و مدیران صدا و سیمای قم حاضر شد و پس از شنیدن گوشه ای از عملکرد معاونت های سیما، صدا و خبر در سخنانی عملکرد صدا و سیمای مرکز قم را در طول سال های گذشته مطلوب ارزیابی کرد و این موفقیت را بیانگر وجود نیروهای کاردان و متعهد و پشتکار در این مجموعه دانست.

وی از مدیریت موفقیت آمیز مدیرکل صدا و سیمای قم تجلیل کرد و افزود: این از افتخارات صدا و سیمای قم است که توانسته در دوره طولانی مدیر کل آن به سوی روزآمدی و ارتقاء کمی و کیفی تولیدات خود پیش رود. وی مشارکت همه مدیران کل و مسئولان قم را برای ارتقای مجموعه مدیریتی استان ضروری دانست و گفت: این خواسته با همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی با صدا و سیما فراهم می شود. استاندار افزود: برای تحقق این موضوع در گام نخست پیشنهاد شد تا مدیر کل صدا و سیما به عنوان عضو اصلی شورای برنامه ریزی و شورای معاونین استانداری در جلسات شرکت کند تا براساس اولویت هایی که وجود دارد برای رشد توانمندی های صدا و سیما تصمیم گیری شود.  آقای پیریایی با اشاره به اینکه نظام اسلامی نظامی بر پایه مردم سالاری دینی است و رسانه ملی می تواند در تحقق آن نقش ارزنده ای داشته باشد افزود: مدیریت استان هم باید این رسانه را با کمک معنوی و مادی یاری کند. نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: اگر کمکی به صدا و سیما بکینم این مساعدت در واقع کمک به ارتقاء استان تلقی می شود. استاندار وجود مراجع معظم تقلید و عالمان دینی و حوزه علمیه را برای قم فرصت مغتنمی توصیف کرد و افزود: با توجه به این منابع گرانسنگ، قم می تواند به دیپلماسی جهان اسلام تبدیل شود و معتقدم صدا و سیما هرچه قوی و پرانرژی تر باشد در اجرای این رسالت موفق تر خواهد بود.   

alt

alt