جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

بازدید استاندار کردستان از سریال خانه ای برای خوشبختی - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار کردستان از سریال خانه ای برای خوشبختی

عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان به همراه رضا علی نژاد مدیر کل صدا و سیما به همراه تنی چند از مسئولان از سریال خانه ­ای برای خوشبختی بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان: سریال «خانه ­ای برای خوشبختی» به تهیه کنندگی و کارگردانی ستار چمنی گل از تولیدات سیمای مرکز کردستان است این مجموعه در 30 قسمت 30 دقیقه تهیه و تولید خواهد شد و قرار است برای عید 94 از صدا و سیمای مرکز کردستان تقدیم مخاطبان گردد. موضوع خانه ­ای برای خوشبختی معضل و مشکل پدیده اعتیاد و مسائل همراه آن است که این بار دوربین هنرمند از منظر طنز به پدیده عتیاد می پردازد.

 داستان سریال از یک منزل در محله‌ای قدیمی در سنندج آغاز می‌شود که دارای مستاجری معتاد هستند و پسر صاحب‌خانه از خارج کشور بر می‌گردد و یک کلینیک ترک اعتیاد دایر می‌کند و سعی دارد از این راه معتادان را به ویژه مستاجر معتادشان را بهبود ببخشد و در این مسیر اتفاقات و حوادثی رخ می‌دهد که ضمن آشنایی بیننده با این معضل و جلب توجه آنان به نحوه حمایت از کسانی که قصد بهبودی دارند فضای طنزگونه و شاد را برای مخاطب فراهم  می‌کند.

روز پنج شنبه 20 شهریور عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان به همراه رضا علی نژاد مدیر کل صدا و سیما به مناسبت روز ملی سینما با حضور در محل تصویربرداری این سریال با عوامل سریال خانه ای برای خوشبختی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار زاهدی به توانمندی ها و ظرفیت های استان در حوزه های هنری و فرهنگی در زمینه ساخت فیلم خوب اشاره کرد و گفت: تلاش می­ کنیم در برنامه ششم توسعه به ساخت و تولید فیلم و سریال­ های فاخر توجه کنیم و انتظار داریم هنرمندان به طور کلی و فیلمسازان به طور ویژه به فرهنگ و آداب و رسوم مناطق مختلف استان کردستان بپردازند.

علی نژاد مدیر کل صدا و سیمای کردستان نیز از ساخت چند تله فیم در آینده نزدیک در استان خبر داد و گفت: در مهرماه سال جاری سریال زریان از تولیدات سیمای مرکز کردستان به تهیه کنندگی جمیل مفاخری از تلویزیون پخش می شود همچنین سریال خانه ­ای برای خوشبختی برای عید نوروز 93 و فروردین از سیمای مرکز کردستان پخش خواهد شد.

علی نژاد در ادامه اظهار داشتند که در سال 92 سه میلیون و 500 هزار پیامک رضایتمندی از برنامه های صدا و سیمای مرکز کردستان از سراسر کشور ارسال شده است.

عوامل برنامه:

نویسنده: ویدا صالحی / تصویربرداران: فردین باتمانی و فواد فارابی / صدابردار: فرید صداقت / تدوین: جبار صالحی.

بازیگران سریال: رضاپشاآبادی، عدنان قوامی، مظفر رحیمی، ثریا ابراهیمی، محمد قسییم، صالح رحیمی و اسعد فریدی در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت.

alt

alt