جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

بازدید استاندار کرمان ازصدا و سیمای مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار کرمان ازصدا و سیمای مرکز

استاندار کرمان در بازدید از معاونت اطلاعات واخبار صدا و سیمای مرکز کرمان زیبایی های استان کرمان را مناسبترین سوژه برای خبرنگاران دانست و گفت: امید آفرینی و نشاط  جامعه نیز در تهیه اخبار باید مد نظر قرار گیرد.

وی با قدردانی از بی طرفی رسانه در انعکاس مسائل استان تأکید کرد طرح انتقادات در رسانه ضروری است اما در خبرهای انتقادی باید همه جوانب مد نظر باشد تا رویکرد نهایی خبر باعث ترویج یأس و ناامیدی در جامعه نشود.

در این دیدار مدیر کل صداوسیمای مرکز کرمان از اختصاص بخشی از شبکه دولت الکترونیک استانداری به ارسال تصاویر خبر شهرستان ها که منجر به تحول در سرعت و کیفیت خبررسانی شده است قدردانی کرد و خواستار استمرارهمکاری ها در این زمینه شد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به گستردگی استان وجود دفاتر خبری در شهرستان ها را ضروری خواند و گفت: با همکاری  فرمانداری ها ومسئولان اجرایی در شهرستان ها می توان پوشش خبری بیشتری از اقدامات و ظرفیت های شهرستان ها در سطح کشور انجام داد. آقای میرکمالی معاونت اطلاعات و اخبار گفت:

alt

از مهر 91 تا تیر 92 گروه های خبری 1700 بار برای تهیه خبرمراجعه کرده اند، 200 گزارش از کرمان حائز رتبه برتر و 517 گزارش از شبکه های سراسری پخش و 721 خبر مکتوب نیز به تهران ارسال شده است که ارتقاء 10 پله ای خبراستان در ارزیابی های کشوری در پی داشته است.

وی با اشاره به پخش روزانه 6 بخش خبری از رادیو و تلویزیون و فعالیت 33 خبرنگار آزاد در شهرستان ها و 11 بخش استان افزود: مجموعه خبری و انتخاباتی کرمان جزو سه مجموعه برتر کشور انتخاب شده است.