سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

بازدید استاندار گلستان از صدا و سیمای مرکز استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار گلستان از صدا و سیمای مرکز استان

حسن صادقلو استاندار گلستان در بازدید از صدا و سیمای مرکز، با فعالیت های بخش های مختلف رسانه استانی از نزدیک آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکزگلستان، استاندار با حضور در صدا و سیما ضمن دیدار با مدیر کل مرکز از برنامه ها و از استودیو پخش صدا، سیما و خبر بازدید نمودند.

در این بازدید صادقلو با ابراز خرسندی از نحوه استفاده مناسب از امکانات موجود از اقدامات مدیر کل و همکاران شاغل در شبکه گلستان تقدیر نموده و ابراز امیدواری نمود با توجه به تغییرات در سطح استانداری تعامل خوبی با صدا و سیما ایجاد شود.

وی همچنین در برنامه زنده رادیویی "ترنم و ترانه" و برنامه زنده برون مرزی  "گذر اولکام " حضور یافت و ضمن تبریک عید باستانی به طور مستقیم با مردم گفتگو کرد.

استاندار با اشاره به اهمیت رسانه استانی در برقراری ارتباط  میان مردم و مسئولان گفت: شبکه استانی مرکز موفق شده است در این زمینه نقش خوبی ایفا کند و شعار سال 93 با عزم و همت جهادی مردم و مسؤولان دست یافتنی است.

صادقلو تاکید کرد: ملت و مسؤولان همانطوری که حماسه سیاسی را محقق کردند، باید با عزم ملی در قالب مشارکت همه جانبه مردم و کار شبانه روزی برای رفع دغدغه های رهبری تلاش کنند.

وی تصریح کرد: رسانه نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش و حمایت از سرمایه گذاران و معرفی کارآفرینان  دارد و مردم نیز می توانند با به کار انداختن سرمایه های ریز و درشت خود به روند توسعه استان کمک کنند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان در این بازدید گفت: در حال حاضر بیش از 20 ساعت برنامه تلویزیونی و 24 ساعت برنامه رادیویی زنده، تولیدی و تامینی از شبکه گلستان پخش می شود.

عبدالحسینی با تاکید بر رویکرد صدا و سیمای استان بر توجه به تمامی نقاط استان گفت: توجه به اقوام مختلف و بومی سازی برنامه های شبکه از اولویت ها و توجهات ویژه مرکز بوده و هست .

وی همچنین بر رویکرد توسعه محورانه برنامه های رادیویی و تلویزیونی شبکه تاکید کرد و افزود: هدف اساسی از تولید برنامه های مختلف با حضور مسئولان رفع مشکلات مردم کمک در راستای معرفی قابلیت ها و ظرفیت های استان است.

مدیر کل صدا و سیما  با اشاره به تحولات متعدد در زمینه های فنی، برنامه ریزی، استقرار زیر ساخت های فرهنگی در صدا و سیمای مرکز استان و موفقيت هاي همكاران برنامه ساز در زمينه هاي مختلف گفت: این مرکز با 24 ساعته شدن پخش برنامه های رادیو و تلویزیون و پوشش 90 درصدي سامانه پخش ديجيتال در استان، زمینه مناسبی را برای همکاری بین دستگاه ها و نهادهای فرهنگی فراهم کرده است.

استاندار در پایان رابطه دستگاه‌های اجرایی با صدا و سیما را دو طرفه دانست و خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم به وظایف خود در راستای نیل به اهداف واحد، فراتر از مرزبندی‌های سازمانی عمل کنیم.

alt

alt