سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰

بازدید امام جمعه اردبیل از صدا و سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید امام جمعه اردبیل از صدا و سیما

بازدید امام جمعه اردبیل از صدا و سیما

 

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل از بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز اردبیل بازدید و با مدیران و کارکنان این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، آیت ا... عاملی در بازدید از استودیو های مختلف تولید و پخش صدا و سیمای مرکز اردبیل در جریان آخرین امکانات فنی ایجاد شده قرار گرفت.

امام جمعه اردبیل سپس با حضور در استودیو رادیو اردبیل با مردم به صورت زنده سخن گفت و با یادآوری پیشرفت های کشور در بعد از انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: بنابر اذعان کارشناسان بیطرف بین المللی پیشرفت های علمی ایران در سالهای اخیر برابر با پانصد سال گذشته بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن نشان پشتوانه مردمی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است تاکید کرد: مردم بیدار ایران با حضور پرشور و گسترده در این راهپیمایی بار دیگر نشان خواهند داد که با تمام وجود پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی هستند.

آیت ا... عاملی در ادامه با جمعی از کارکنان صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار کرد و در سخنانی با اشاره به اهمیت اقتدار فرهنگی در پیشرفت کشورها گفت: هیچ جامعه ای بدون تثبیت ارزشهایی مانند وجدان کاری ، انضباط ، امانت داری و توجه ویژه به فرهنگ سازی و غیرت و تعصب ملی به توسعه همه جانبه دست پیدا نمی کند بنابراین نقش رسانه ها و به ویژه صدا وسیما در ارتقای سطح فرهنگی جامعه بسیار خطیر است.

نماینده ولی فقیه در استان جنگ رسانه ای و شبهه پراکنی مستمر دشمنان بر علیه نظام اسلامی و کشور را یادآور شد و گفت: فعالان رسانه ای و صدا و سیما با اشرافیت کامل به موضوعات اساسی و ابعاد مختلف جامعه ، باید در کمترین زمان ممکن با پاسخ مناسب شیطنت های رسانه ای دشمنان را خنثی کنند.

در این مراسم دکترملااحمدی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز از برنامه ریزی برای تولید برنامه های جدید و متنوع به مناسبت چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: کارکنان صدا وسیما تمامی تلاش خود را برای اطلاع رسانی از خدمات انجام شده و ایجاد امید و نشاط اجتماعی به کار گرفته اند.